Vali Doruk, Artvin Gazeteciler Cemiyeti’ni Kabul Etti

Artvin Valisi Yılmaz Doruk, Artvin Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Zeki Alkan ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

Artvin Valisi Yılmaz Doruk, Artvin Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Zeki Alkan ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti. Ziyarette AGC Yönetim Kurulu Üyeleri Yusuf Okur, Adem Güngör, önceki dönem Dernek Başkanı Tolga Gül, İhlas Haber Ajansı Artvin Temsilcisi Temel Okur, TRT haber Artvin Temsilcisi Fatih Tüysüz, Artvin Belediyesi Basın Çalışanı Cem Usta katıldı.

Dernek Başkanı Zeki Alkan Vali Doruk’a Artvin Gazeteciler Cemiyeti’nin faaliyetleri ve Artvin basını hakkında bilgi vererek Cemiyeti’nin 2003’ten beri Artvin’de basın sektöründe çalışmalarını sürdürdüğünü ve 60’ın üzerinde üyesi bulunduğunu söyledi.

Ziyarette Alkan, Vali Doruk’ u Artvin Gazeteciler Cemiyeti yeni hizmet binasında basına davet etti

Vali Doruk ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yoğun ziyaret programlarından olduğunu ve geniş bir zamanda Artvin Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek uzun uzun sohbet etmek istediğini ifade etti.

Ziyaret sonunda Zeki Alkan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Vali Doruk’a  yeni görevinden dolayı Artvin’i değerlerini gösteren simgelerin yer aldığı bir plaket takdim etti.

AVBM

Bu haber 1.588 kez okundu.