MHP Adayı Okan Aktaş: Kararlıyız, Çalışıyoruz ve Başaracağız

         MHP’nin Seçim Çalışmaları Dört Koldan Devam Ediyor

24 Haziran 2018 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili genel seçimlerine artık sayılı günler kaldı. Siyasi partilerinde seçim çalışmaları gerek ülke genelinde gerekse de Artvin’de devam ediyor. Seçimlerin iddialı ve hareketli partilerinden Milliyetçi Hareket Partisi’nde de yoğun seçim çalışmaları dört koldan sürdürülürken, MHP Artvin Milletvekili adaylarının bu sefer ki durağı Hopa oldu. Hopa ilçesinde esnaf ve kurum ziyaretlerinde bulunan MHP’ye ilçede yoğun ilgi gösterilirken, adaylar esnaflarla tek tek görüşerek hayır dualarını ve desteklerini talep ettiler.

MHP’nin seçim çalışmalarındaki bu sefer ki durağı Hopa ilçesi oldu. Hopa ilçesinde esnaf ve kurum gezilerinde bulunan MHP’nin Artvin Milletvekili adayları sıcak ve samimi bir şekilde karşılandılar. Milletvekili adayları Okan Aktaş, İsmihan Özcihan, MHP İl Başkanı Serdar Kılınç, Artvin Ülkü Ocakları il Başkanı Ogün Erdem ve MHP Hopa İlçe Başkanı Cengiz Köse ile seçim çalışmaları Hopa ilçesinde gerçekleştirildi. Hopa’da öncelikle sanayi sitesi ziyareti gerçekleştiren Milletvekili adayları, burada esnafların sıcak ilgisine aynı sıcaklıkta karşılık verdiler. Esnafların sorun ve dertlerini de dinleyen MHP’nin adayları, sanayi sitesi ziyaretinin ardından ilçedeki diğer esnafları da ziyaret ettiler. Akşam saatlerine kadar süren çalışmalara ilişkin açıklamalarda bulunan MHP Milletvekili adayı Okan Aktaş; “ Seçim Çalışmalarımız tüm Hızıyla devam etmektedir. Sanayi halkına teşekkür ederiz. Hopa esnafımıza teşekkür ederiz. Gücümüzün yettiğince sahadayız. Halkımızın bize olan teveccühünü karşılıksız bırakmayacağız. Kararlıyız, çalışacağız ve Allah’ın izniyle de başaracağız. Öncelikle belirtmek isterim ki, alışılmışın dışında samimi ve güven verici bir anlayışla çalışmak isteyen bir Vekil adayıyım. Ezbere birçok vaatte bulunup oylarınıza talip olmak istemiyorum. Ancak görev verilmesi halinde İlimize en çok katkı sağlayan Vekillerden biri olmaya söz veriyorum. Maneviyatın önemli vekilliğin ise bir sorumluluk olduğunun bilinciyle Ülkeme ve İlime hizmet etmek istiyorum.

Her seçim hayati bir öneme sahiptir. Çünkü çıkacak sonuç bir Ülkenin geleceğini şekillendirmektedir. Bu bağlamda 24 Haziran’da yapılacak seçim çok daha hayati bir öneme sahiptir. Yeni bir döneme girilmiş, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ilk defa milletimizin huzuruna çıkmaktadır. Çok farklı ve verimli bir yürütme organı oluşmaktadır. Bu yürütme organı, günlük siyasi polemiklerin dışında, doğrudan milletimizden güvenoyu almış ancak Meclisimize karşıda sorumlu olan bir hükümet kurarak, ülkemiz meselelerinin çözümünde çok daha aktif, çok daha belirleyici ve sonuç alıcı bir imkânı kullanacaktır.

​Riskli bir bölgedeyiz. Ülkemiz tarihi, coğrafi ve siyasi olarak çok riskli bir bölgede olup dünyadaki gelişmeler ve özellikle bölgemizdeki hızlı değişmeler Ülkemizi doğrudan etkilemektedir. Haçlı kalıntıları geçmişte yaşadıkları yenilginin rövanşını almaya çalışırcasına, içimizde ve sınır bölgelerimizde terör örgütleri kurmak ve desteklemek suretiyle Ülkemizin bekasını tehdit etmeye çalışmaktadırlar. Ancak tarihte olduğu gibi Büyük Türk Milleti, ülkemizin bekasını tehdit eden bu taşeron ve uzantılarını yok edecek güce yine sahiptir.

​         Özetle; Ülkemizi yeni ve büyük bir belirsizliğe sürüklememek, haçlı uzantılarının hedeflerini boşa çıkarmak için 24 Haziran’da Cumhur İttifakı zaferle çıkmak zorundadır. Allah’ın izniyle de zaferle çıkacaktır.

Kararlıyız… Ülkemizin bekası için her zamanki gibi dik durmaya devam edeceğiz. Milliyetçi Hareket Partisi’nin eğitilmiş ve yetiştirilmiş kadroları olarak Ülkemize ve Milletimize hiçbir ayrım gözetmeksizin hizmet etmek için yeterli ve hazırız” diyerek iddiasını ortaya koydu.

         MHP’nin İl ve İlçe Teşkilatları Köy Köy, Mahalle Mahalle Geziyor

Milliyetçi Hareket Partisi Artvin İl ve İlçe Başkanlıkları 24 Haziran seçimleri öncesinde arı gibi çalışıyorlar. Çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmamak için köy köy mahalle mahalle gezen MHP’nin teşkilatları seçimlere kadar performanslarını arttırarak bu yolda zafere ulaşmayı umuyorlar. Milletvekili adaylarını tanıtmak için Ülkü Ocakları Artvin İl Başkanlığı Asena Birimi Başkanı ve Teşkilatının desteğiyle Artvin Merkez köylerinden Çimenli (Cümek), Güzelköy (Daba), Sakalar (Saltira),Hamamlı köylerine ziyarette bulunuldu. Ayrıca Artvin Merkez köylerinden Vezirköy’e ziyarette bulunuldu. “Cumhur İttifakı, Millet Aklı” diyerek çıkılan bu yolda teşkilat mensupları “Artvin’de elini sıkmadığımız vatandaş bırakmayacağız. Yılmadan devam Allah ayağımıza taş değdirmesin. Milliyetçi Hareket Partisi Artvin İl Başkanlığı olarak Artvin’de çalınmadık kapı bırakmayacağız. Milliyetçi Hareket Partisi ekmek kapısı değil Allah rızası için hizmet kapısıdır. Gönül verenlerden Allah razı olsun yolumuz açık olsun.” şeklinde değerlendirmede bulundu.

MHP’nin Artvin Merkez ilçe teşkilatının çalışmalarına Milletvekili adayı Okan Aktaş’ın eşi Zübeyde Aktaş ile İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Çiğdem Şahin’de çalışmalara eşlik ettiler.

ÇP

184 Görüntüleme