Yeni Vali Cengiz Ünsal’dan Örnek Davranış

tarafından
112
Yeni Vali Cengiz Ünsal’dan Örnek Davranış
Bu haber 216 kez okundu.

 

Artvin Valiliğine yeni atanan Vali Cengiz Ünsal’dan örnek davranış.

Vali Ünsal tebrik çiçeği ve çelengi göndermek isteyenlerden çiçek ve çelenk ücretlerini deprem bağış hesabına göndermelerini rica etti.

Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile Artvin’e gelen yeni Vali Cengiz Ünsal, tebrik ve hoş geldin hediyeleri kapsamında gelecek olan çiçek ve çelenklerin yerine depremzede vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla deprem bağış hesabına göndermelerinin daha uygun olacağını belirterek yardım bağışında bulunmalarını rica etti.

Konuyla ilgili Artvin tarafından yapılan açıklamada, Artvin Valisi Cengiz Ünsal’ın isteği üzerine, tebrik ziyaretine gidecek olan vatandaşların çiçek getirmemelerini, çelenk ve çiçek göndermemelerini bildirildi.

10 Ağustos tarihinde yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile ilimizde 18 Ağustos Cuma günü göreve başlayan Artvin Valisi Cengiz Ünsal’ın isteği üzerine, tebrik ziyaretine gidecek olan vatandaşların çiçek getirmemelerini, çelenk ve çiçek göndermemelerini rica etti.

Bunun yerine arzu edenlerin, depremzede vatandaşların ihtiyaçlarında kullanılmak üzere Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) tarafından açılan deprem bağış hesabına bağışta bulunabilecekleri bildirildi.

HESAP ADI: AFAD DEPREM BAĞIŞ HESABI

ŞUBE ADI: T.C. ZİRAAT BANKASI A.Ş. ANKARA KAMU KURUMSAL ŞUBESİ

IBAN: TR73 0001 0017 4555 5555 5552 04

– Tahsin Atasert