TS Borçka Futbol Okulundan “Hayallere giden yolda ilk adım”

tarafından
4578
TS Borçka Futbol Okulundan “Hayallere giden yolda ilk adım”
Bu haber 9.137 kez okundu.

Trabzonspor Borçka Futbol Okulu öğrencileri Timur Tonyalıoğlu ve Saltuk Buğra Şirin Trabzonspor Futbol Kulübü tarafından gerçekleştirilecek kampa davet edildi.

Trabzonspor Futbol Kulübü 13-17 Nisan 2022 tarihlerinde Trabzon’da gerçekleştireceği kapma Trabzonspor Borçka Futbol Okulu öğrencileri Timur Tonyalıoğlu ve Saltuk Buğra Şirin de katılacak. Öğrenciler 12 Nisan 2022 tarihinde kapma dahil oldu.

Trabzonspor Borçka Futbol Okulu sahibi Osman Genç tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı: “Futbol hayatlarına Trabzonspor Borçka Futbol Okulumuzda başlayan ve Kulübümüz tarafından da izlenen 2009 Doğumlu oyuncularımız Timur TONYALIOĞLU ve Saltuk Buğra ŞİRİN, 13-17 Nisan 2022 tarihlerinde Trabzon’da yapılacak kampa davet edildi. Oyuncularımız söz konusu kamp İçin 12 Nisan 2022 salı günü Trabzon’a giderek kampa katıldı.

Trabzonspor Borçka Futbol Okulu olarak hayallerimize giden yolda bir başarı hikayesinin daha ilk cümlesini yazmaya başlıyoruz.

Oyuncularımız Trabzonspor hayalini gerçeğe dönüştürme adına ilk adımı da bu vesile ile atmış olup oyuncularımıza söz konusu kamp ve sonra ki süreçleri için başarılar diliyoruz.” – BÜLENT ATASERT