Okuyan Artvin Kitap Kafe öğrencilere hizmet vermeye başladı

tarafından
53
Okuyan Artvin Kitap Kafe öğrencilere hizmet vermeye başladı
Bu haber 102 kez okundu.

 

Okuyan Artvin Kitap Kafe Gazi Ortaokulunun altında öğrencilere hizmet vermeye başladı.

Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğünce Gazi Ortaokulunun altında öğrencilerin çay, kahve içerek keyifli ve huzurlu bir ortamda kitap okuyabilmeleri, ders çalışabilmeleri amacıyla yapılan Okuyan Artvin Kitap Kafe öğrencilere hizmet vermeye başladı.

25.09.2023 Pazartesi günü İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, Eğitim Müfettişleri Başkanı Sercan Babaoğlu, İl Müdürü Yardımcısı Erol Murtezaoğlu, Şube Müdürü Zeliha Güney, Ar-ge ekibi ve öğrencilerle birlikte Okuyan Artvin Kitap Kafe’deki etkinliğe katıldı.

İl Müdürü Acar ” Eğitim şehri güzel Artvin’imizde çocuklarımızın okuma kültürünü geliştirmek için Artvin’in ilk kitap kafesini burada açıyoruz. Çocuklarımız huzurlu ve rahat bir ortamda isterlerse derslerine çalışacaklar, isterlerse aktüel kitaplar okuyarak zaman geçirebilecekler. Okuyan Artvin Kitap Kafemiz tüm yaş grubundaki öğrencilerimize hitap edecek kitap içeriğiyle hazırlanmıştır. Öğrencilerimizin bu güzel ortamdan, bu güzel kitap kafeden faydalanmalarını bekliyoruz. “dedi.

Etkinlikte öğrencilerle eğlenceli vakit geçiren İl Müdürü Acar, yaptığı incelemeler sonrasında hayırlı olsun dilekleri ile ziyaretini sonlandırdı. – Tahsin Atasert