Borçka Kaymakamı Bulat, Kurban Bayramı Mesajı Yayımladı

tarafından
811
Borçka Kaymakamı Bulat, Kurban Bayramı Mesajı Yayımladı
Bu haber 1.563 kez okundu.

            Borçka Kaymakamı Ali Osman Bulat, Kurban Bayramı mesajı yayımladı.

            Kaymakam Bulat yayımladığı mesajda;

“Bayramlar, millet olarak birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirdiğimiz, sevinçlerimizi ve mutluluğumuzu paylaştığımız özel günlerdir. Bizler bir Kurban Bayramını daha idrak etmekte, bu mübarek günlerin rahmet ve bereketinde buluşmaktayız.

Bugünlerde birbirimize elimizi uzatır, kucaklaşır ve gönül kapılarımızı açarız. Her türlü güzelliğin ve mutluluğun yaşandığı bayramlar, eşin, dostun, akrabanın, hastaların ve büyüklerin ziyaret edildiği, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı, çocukların sevindirildiği, dargınlıkların giderildiği, küskünlerin barıştığı sevgi ve mağfiret günleridir.

Hepimiz için büyük anlamlar taşıyan, bu müstesna bayramımız umuyorum ki; milli birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirdiğimiz, ülkemizin bölünmez bütünlüğünü korumak için canını ortaya koymuş aziz şehitlerimizle, kahraman gazilerimizi ve emanetlerini unutmadığımız, çocuklarımızı ve yaşlılarımızı sevindirdiğimiz, bize verilen nimetleri ve sevgimizi paylaştığımız bir bayram olur.

Bu duygu ve düşüncelerle, Kurban Bayramı’nın ülkemize, milletimize, İslam alemine ve tüm insanlığa huzur, barış ve kardeşlik getirmesini diliyor; başta Şehit ailelerimiz ve Gazilerimiz olmak üzere tüm İslam Aleminin ve Borçkalı hemşerilerimin Kurban Bayramı’nı kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi. – G.Ö.