YRP Artvin Eski İl Başkanı Sücü’den Veda Mesajı

tarafından
60
YRP Artvin Eski İl Başkanı Sücü’den Veda Mesajı
Bu haber 108 kez okundu.

Yeniden Refah Partisi’nin Artvin İl Başkanlığı görevini yürüten Talip Sücü, veda ederek görevini Göksen Sönmez’e devretti.

Yeniden Refah Partisinin Kurucular kurulu üyesi olan, aynı zamanda 5 yıldır Yeniden Refah Partisi’nin Artvin İl Başkanlığı görevini yürüten Talip Sücü görevini Göksen Sönmez’e devretti.

Sücü, görevini Sönmez’e devretmesi üzerine veda mesajı paylaştı.

Sücü, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Kurucular kurulu üyesi olduğum Yeniden Refah Partisinin aynı zamanda 5 yıldır Artvin il başkanlığı görevini yürütmekteydim bu zaman içerisinde alnımın akıyla gururla taşıdığım bu bayrağı Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın oluruyla Göksen Sönmez başkanımıza devir teslim ettik.

5 yıl önce Genel Başkanımız  Dr. Fatih Erbakan’ın görevlendirme yapmasıyla başlayan yolculuğumuzda tüm ilçe teşkilatlarını en kısa sürede kurarak çalışmalara başladık şükürler olsun ki partimizi yine en kısa sürede nüfusa oranla en çok üye sayısı ile Artvin ilimizi Türkiye şampiyonu yaptık. Türkiye’nin en popüler ili olduk Teşkilat yapımızla Çalışma prensiplerine uyarak azimli genç kadrolarımızla milletimizin gönlünde iz bıraktık.

Zor şartlara rağmen maddi manevi mücadele ederek anlımızın akıyla 5 yıl geçirdik bu süre sonucunda koltuklara yapışmayalım belki bu görevi daha iyi yapacak birileri vardır diyerek Artvin il başkanlığından ayrılmak için Genel Başkanımızdan müsaade istedik. Genel Başkanımızın izniyle  bayrağı daha da yukarı taşıyabileceğine inandığım Göksen başkanımıza bayrağı dün itibarıyla devrettik Göksen başkanımıza bu yolda başarılar ve muvaffakiyetler dilerim.

5 yıl boyunca başarılarla dolu bu yolda benimle beraber omuz omuza yürüyen il yönetimine Kadın Kolları yönetimine gençlik kolları yönetimine ilçe başkanlarına ilçe yönetimlerine ilçe Kadın koları ve gençlik kolları yönetimlerine mahalle başkanlarına sandık başkanlarımıza  köy temsilcilerimize delegelerimize seçmenlerimize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum.

Yeni kurulmuş bir partiye güvenen destek verin oy veren tüm Artvin ve ilçelerimizdeki seçmenlerimize çok çok teşekkür ediyorum bunca kutuplaşmalara rağmen her 100 kişiden 3 kişinin oyunu bize vermesi gurur verici daha ilk girdiğimiz seçimde bizlere güvenerek destek veren tüm seçmelerimize çok teşekkür ediyoruz.

Yola çıkarken milletimizin gönlünü ve Allah’ın rızasını kazanmak için çalışacağız diye söz vermiştik bu amaç uğrunda mücadele ettik inşallah başarmışızdır.

Kaybetme korkusuyla değil kazanma ümidiyle çıktığımız bu yolda çok şey kazandık.

Artvin de genel başkanımızı ağırlamış olduğumuz bir günde kürsüde Genel başkanıma şöyle seslenmiştim sayın genel başkanım eğer bir yerde bir otobüste kendinden yaşça büyük birine oturması için yer gösteren birini görürseniz büyük ihtimalle o Artvinlidir demiştim Artvinli olmaktan hep gurur duydum.

Mütevazi hoşgörülü samimi misafirperver alçakgönüllü güvenilir vatanına milletine bayrağına bağlı yapısıyla nereye giderse gitsin hiç değişmeyen Artvin insanlarıyla ve Artvinli olmakla gurur duyuyorum bu Necip milletin vekili olmaya onları temsil etmeye ve onların seslerini daha gür bir şekilde duyurmaya karar verdim ve 28. dönem Artvin milletvekili Adayı oldum ve bu uğurda teşkilatlarımızla doğruya doğru yanlışa yanlış diyerek mücadele ettik gelecek seçimler için değil gelecek nesiller için çalışıyoruz dedik bu mücadelemizde bizlere zaman ayıran evinde ağırlayan güzel insanlar sizlere özellikle çok teşekkür ediyorum.

Tüm partilerin ve partililerin Gelecek seçimler için değil gelecek nesiller için çalıştığı günleri görme ümidiyle.

Ne sağcıyız ne solcu doğrunun yanında yanlışın karşısında olmaya devam edeceğiz.

Selam olsun güzel yurdumun güzel insanlarına” diyerek veda konuşmasını sonlandırdı. – Fatma Küçük Atasert