Yılmaz Vural, Borçka Trabzonspor Futbol Okulunu Ziyaret Etti

tarafından
424
Yılmaz Vural, Borçka Trabzonspor Futbol Okulunu Ziyaret Etti
Bu haber 765 kez okundu.

Türk futbolunun deneyimli teknik adamlarından Yılmaz Vural, Artvin’in Borçka ilçesinde Trabzonspor Futbol Okulu’nu ziyaret etti.

Türk Futbolunun efsane teknik adamlarından Yılmaz Vural, Trabzonspor Borçka Futbol Okulu’nu ziyaret ederek, genç yetenekler ile bir araya geldi. Genç oyuncular ile bol bol sohbet eden Yılmaz Vural, genç yeteneklere tavsiyelerde bulundu. Yılmaz Vural’ın, ziyaretine futbol okulu velilerinin de ilgisi yoğun olurken, ünlü teknik adama ziyaretinde Borçka Trabzonspor Futbol Okulu Sorumlusu Osman Genç ve PSG Futbol Okulları Türkiye Direktörü Hamza Gezmiş de eşlik etti.

Artvin genelinde Spor faaliyetleri hakkında neler yapılabileceğinin tespiti adına ünlü Teknik Direktör Yılmaz Vural’ı konuk eden İyi Parti Milletvekili Aday Adayı Hamza Gezmiş konuğu Yılmaz Hoca ile birlikte Hopaspor, Borçkaspor ve Borçka Trabzonspor futbol okulunda temaslarda bulundu.

Ardından Kafkasör Boğa Güreşi Festivali’ne katılan Vural ve Gezmiş ilimizin turizm alanında da tanıtılması amacı ile Atatepe, Borçka Karagöl, Cehennem Kanyonu ve Ardanuç Kalesi be Murgul’u ziyaret etti. Tüm ziyaret noktalarında halkın yoğun ilgisi ile karşılaştıklarını belirten Gezmiş; bu ziyaretlerin spor, kültür ve turizm alanında Artvin için oldukça verimli geçtiğini ve yararlı olduğunu söyleyen Gezmiş, memleket için sık sık böyle çalışmalar yapacaklarını da ekledi. – B.A.