Yeniden Refah Partisi’nin Türkiye Genelinde En Fazla Üyesi Artvin’de

tarafından
273
Yeniden Refah Partisi’nin Türkiye Genelinde En Fazla Üyesi Artvin’de
Bu haber 496 kez okundu.

Yenden Refah Partisi Artvin İl Başkanlığı Türkiye genelinde nüfusa oranla en fazla üyesi olan il oldu.

Yeniden Refah Partisi’nin en fazla üyesi Artvin’de!

İl Başkanı Talip Sücü, “Bir çiçekle bahar gelmez ama her bahar bir çiçekle başlar” sözüyle yola çıktık.” diyerek il başkanlığının başarısını paylaştı.

Yeniden Refah Partisi Artvin İl Başkanı Talip Sücü, şu ifadeleri kullandı:

“Partimizin kuruluş tarihi 23 Kasım 2018 den bugüne kadar olan sürede nüfus sayısına göre en çok üye yapan il Artvin ilimiz oldu. Seçmenin yaklaşık yüzde 4 üye yapılmıştır.

Başta il yönetimimize, ilçe başkanlarımıza, ilçe yönetimlerimize, kadın kolları başkanlarım ve yönetimlerine gençlik kolları başkanlarım ve yönetimlerine, köy ve mahalle temsilcilerimize sandık başkanlarımıza ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum.  İnanırsanız başarırsınız. İnandık ve başardık. Başından beri hep söyledik; “Ne sağdayız ne solda, hak yoldayız doğrudan yanayız haktan yanayız dedik.” Güçlünün haklı sayıldığı değil, haklının güçlü olduğu düzeni kuracağız, devrim gerçekleştireceğiz dedik. Yaşanabilir Türkiye’yi yeniden, büyük Türkiye’yi yeni ve adil bir dünya düzenini kuracağız dedik.

          Bizim gibi düşünen binlerce Artvinli milli görüşçüler, milliyetçiler, ülkücüler, devrimciler, muhafazakarlar haksızlığa emperyalizme sömürüye torpile adam kayıtlamaya karşı dik duran doğrunun ve haklının yanında olmayı tercih eden ve sadece liderimiz Sayın Fatih Erbakan ve Yeniden Refah partisi kadrolarına inanarak güvenerek üye olan tüm üyelerimizi saygıyla hürmetle selamlıyorum. Birlikte başaracağız. Sağcılık solculuk demode olmuş kısır tartışmaların dışındayız.

Bize doğrudan yana, haktan yana, ezilenden yana dik duranlar koşarak geliyor birlikte daha güçlü Artvin için bende varım diyenleri aramıza bekleriz.” B.A.