DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan, “ARTSO”yu Ziyaret Etti

tarafından
719
DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan, “ARTSO”yu Ziyaret Etti
Bu haber 1.368 kez okundu.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan Artvin’de gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Artvin Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt ve kurul üyeleri tarafından karşılanan DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve beraberindekilerle Başkan Kurt’un makamında görüşmeler yaptı.

Başkan Kurt, Genel Başkan Babacan’a kentin ekonomik yapısı ve ticari faaliyetleri ile ilgili bilgiler vererek şunları söyledi;

“İlimizin gelişme noktasında turizm ve eğitim alanında önemli çalışmalar yapıyoruz. Ticaret ve Sanayi Odası olarak Artvin’e özgü birçok ürünün coğrafi işaretini aldık ve bu alanda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Oda üyelerimiz, şehrin esnafı ile ilgili ve ekonomik alanda önemli projelerimiz bulunuyor. Bu anlamda hizmetlerimiz sürüyor.”

ARTSO’da gerçekleşen görüşmeye dair açıklama yapan DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ise “DEVA Partisi Genel Merkezinden Artvin İl Teşkilatından ve komşu illerden arkadaşlarımızla beraber Artvin Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ettik. Ülkemizin büyük sorunlarını Artvin iş dünyası temsilcileri ile değerlendirdi ve çözüm önerilerimizi sunduk.

Odamızın Yönetim Kurulu Başkanına, Meclis Başkanına ve Meclis üyelerine bize gösterdikleri yakın ilgi ve misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Görüşmelerin ardından ARTSO Başkanı Seçkin Kurt, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’a hatıra olarak Artvin Tablosu hediye etti. Babacan anı defterini imzalayarak makamdan ayrıldı.

ARTSO