Vali Doruk’un Kabul Günü

tarafından
523
Vali Doruk’un Kabul Günü
Bu haber 1.012 kez okundu.

Vali Yılmaz Doruk, Artvin Kültür Sanat Ustaları Derneği (AKSU) Yönetim Kurulu Üyesi Şair-Yöresel Sanatçı Oktay Köse, Kuaför Mustafa Özdemir ve Artvin Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Genel Kurulu’nda başkanlığa seçilen Ergül İstanbullu’yu makamında kabul etti.

Vali Yılmaz Doruk, Dün makamında çeşitli isimleri ağırladı. Doruk, Artvin Kültür Sanat Ustaları Derneği (AKSU) Yönetim Kurulu Üyesi Şair-Yöresel Sanatçı Oktay Köse’yi makamında kabul etti.

Ziyarette Köse, Artvin Kültür Sanat Ustaları Derneği olarak Eylül ayında Artvin’de düzenlemeyi planladıkları etkinlikler hakkında Vali Doruk’a bilgi verdi.

Şair-Yöresel Sanatçı Köse, AKSU’nun Bursa ilinde 26 Haziran’da gerçekleştireceği İlk Olağan Genel Kurulu davetiyesini Doruk’a taktim etti.

Ziyaretin sonunda Köse, AKSU’nun imece usulü her ay bir şair-yazara bir kitap çalışmasından oluşan bir seri kitabı da (Yazar Sevgi ŞENOL- Şair Tüzer Can- Şair Hasan Akın- Şair Aynur Pekal Duman- Yazar Fevzi Durmuş) hediye etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Valimiz Doruk ise AKSU üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

Yılmaz Doruk, 22 ülkenin katılımıyla Arnavutluk’ta düzenlenen Global Fashion Progress Uluslararası Dünya Kupasına Eurocup Türkiye takımında yer alan ve Artvin’de Kuaförlük yapan Mustafa Özdemir’i makamında kabul ederek, başarısından dolayı tebrik etti.

Bireysel dalda Dünya 1.si olup bizleri ve Artvin’i ve ülkemizi gururlandıran Özdemir, birincilik kupasıyla Vali Doruk’ ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Öte yandan Vali Doruk, Artvin Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Genel Kurulu’nda başkanlığa seçilen Ergül İstanbullu ile yönetim kurulu üyeleri Okan Aktaş ile Mehmet Ülker’i makamında kabul ederek, çalışmalarında başarı dileklerinde bulundu. – AVBM