Sanatçı Yüksel, Belediye Başkanı Orhanı’ı Ziyaret Etti

tarafından
664
Sanatçı Yüksel, Belediye Başkanı Orhanı’ı Ziyaret Etti
Bu haber 1.254 kez okundu.

            Sevilen Sanatçı Levent Yüksel, Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan’ı ziyaret etti.

Yakında Türkiye genelinde ve yurt dışında başlayacak yoğun konserleri öncesi enerji depolamak için çıktığı Karadeniz turunda Borçka Macahel’e gelen ve burada yaptığı paylaşımla bir anlamda bu güzelliklere davet yapan ünlü sanatçı Levent Yüksel, Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan’ı makamında ziyaret etti.

Yüksel,  burada yaptığı açıklamada, “Ben zaman zaman  Artvin’e geliyorum. Muhteşem doğanın içinde kafamı dinliyorum. Gerçekten çok güzel yerlerimiz var.  Macahel’e geldim. Karadeniz’i şöyle bir dolaşıyorum. Buradan Fındıklı’ya geçeceğim.  Karadeniz’in doğası, insanı çok güzel. Yakında Türkiye genelinde başlayacak yoğun konser öncesi enerji depolamış oluyorum. Bu doğayı korumalıyız. Çünkü doğa olmadan yaşayamayız” dedi.

Borçka Bekediye Başkanı Ercan Orhan’da yaptığı kısa konuşmasında

“Levent Yüksel, bizim dönemimizin çok önemli sanatçılarından birisidir. Sesiyle, beyefendiliği, sanatçı kimliği, kişiliği ile milyonların gönlünde taht kurmuştur. Bir ili günlüğüne de olsa işimize, ilçemize gelmesinden büyük memnuniyet duyduk. Levent Yüksel’in Macahel’den yaptığı paylaşımı çok insan gördü. Bir anlamda onları ilimize davet etti. Turizm elçimiz oldu. İlimizi ziyaretiyle kalmadı, reklamımızı, tanıtımımızı yaptı. Ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu nedenle de ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Borçka, gerek biyosfer alanıyla, gerek KlaskürKaragölüyle, gerekse kültürel, sanatsal, inanç turizminde çok önemli bir destinasyon alanıdır. Artvin Turizmi’nşn lokomotifi haline gelmiştir. İbrikli İskelesi, Banakna Köprüsü, İbrikli Şapeli son yıllarda gündem olan yeni turizm, kültürel ve sanatsal değerlerimiz oldu. İlçemiz bu alanda daha da zenginleşti. İki yıl pandemi nedeniyle turizm sektörü büyük bir sekteye uğramıştı. Levent Yüksel gibi çok değerli sanatçı dostlarımızla yeniden bir başlangıç yapıyoruz. Hoş gelmişler yine, yeniden her zaman bekleriz. Bu vesileyle Borçka’ya gelen davetimizi bir kere daha yineliyoruz. Belediyemizi ziyaretinden dolayı da Levent Yüksel’e ayrıca çok teşekkür ederim” diye konuştu. – B.A.