Op. Dr. Soysal, Artvin Devlet Hastanesi Başhekimliğine Atandı

tarafından
591
Op. Dr. Soysal, Artvin Devlet Hastanesi Başhekimliğine Atandı
Bu haber 1.176 kez okundu.

Artvin Devlet Hastanesi Başhekimlik Görevine Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Volkan Soysal Atandı

Artvin Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine, kentte 6 yıldır Genel Cerrahi Uzmanlığı görevini yürüten Op. Dr. Volkan Soysal atandı.

1986 ve 1993 yılları arasında Artvin ve Borçka Devlet Hastanesinde görev yapan Op. Dr. Feridun Fikret Soysal’ın oğlu olan Op. Dr. Volkan Soysal, bir zamanlar babasının çalıştığı hastaneye başhekim olarak atanmanın gururunu yaşadığını dile getirerek, “Çocukluğum ile birlikte toplam 11 yıl yaşadığım Artvin halkına hizmet etmekten çok mutluyum bunun yanında kardeşimin doğduğu, çocuğumun doğduğu ve babamın daha önceden çalıştığı hastaneye başhekim olarak atanmış olmanın da gururunu yaşıyorum” dedi.

Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Volkan Soysal Kimdir?

1983 İstanbul doğumlu olan Volkan Soysal, 2001 yılında Trabzon Yunus Emre Anadolu Lisesinden mezun oldu. Aynı Yıl Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitimine başladı ve 2009 yılında mezun oldu. İzmir Bozyaka Eğitim Araştırma Hastanesinde Genel Cerrahi Asistanı olarak çalıştı. 2015 yılından beri ArtvinDevlet Hastanesinde Genel Cerrahi Uzmanı olarak görev yapanOp. Dr. Volkan Soysal evli ve 1 çocuk babası.

7 Mart Gazetesi olarak yıllardır Artvin halkına hizmet veren Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Volkan Soysal’a başhekimlik görevinde başarılar diliyoruz.” – BÜLENT ATASERT