MURGUL’DA OKUL VE KURUM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI YAPILDI

tarafından
599
MURGUL’DA OKUL VE KURUM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI YAPILDI
Bu haber 1.176 kez okundu.

            Murgul’da Okul ve Kurum Müdürleri toplantısı yapıldı.

İl Millî Eğitim Müdürü Fahri ACAR, Murgul Programı kapsamında Murgul Kaymakamı Alay YAZICI, İlçe Jandarma Komutanı Erol ERKORKMAZ, İlçe MillÎ Eğitim Müdürü Mustafa ODABAŞ,  İl/ İlçe Şube Müdürleri, Okul ve Kurum Müdürlerinin de katılımı ile Murgul Halk Eğitimi Merkezi Toplantı Salonunda toplantı gerçekleştirdi. 

Murgul İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa ODABAŞ tarafından Murgul İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünün çalışmaları ve okullar hakkında ayrıntılı bilgi içeren sunumun yapıldığı toplantıda ACAR’a, “okullarımızdaki öğretmen, öğrenci ve personel sayılarının yanı sıra ilçede yapılan eğitim öğretime ilişkin çalışmalar, projeler, okulların fiziki ihtiyaçları hakkında”  bilgi verdi.

Toplantıda değerlendirmelerde bulunan Acar; “öğrencilerimizin projeler üreterek, sosyal faaliyetlere katılarak dinamik bir şekilde eğitimde aktif olmalarını sağlamamızın” önemine değindi.

ACAR, “meslek liselerinin üretime ve istihdama bir güç kattığını belirterek bizler devletimizin tüm imkânlarını kullanarak okullarımız ve öğrencilerimiz nerede olursa olsun çalışmalarında yanlarında olacağız” ifadelerine yer verdi. – BÜLENT ATASERT