EVİMİZİN SULTANLARI BAYANLAR VOLEYBOL TURNUVASI SONA ERDİ

tarafından
576
EVİMİZİN SULTANLARI BAYANLAR VOLEYBOL TURNUVASI SONA ERDİ
Bu haber 1.135 kez okundu.

               Borçka’da Evimizin Sultanları Bayanlar Voleybol Turnuvası sona erdi.

               Borçka Kaymakamlığı ve Gençlik Spor ve İlçe Müdürlüğü tarafından ikincisi düzenlenen Evin Sultanları Kadınlar Voleybol Turnuvası ile 6 gurup çekişmesi ile final maçlarıyla tamamlandı.

Toplamda 6 takımın katıldığı turnuvada 32 müsabaka oynandı. Büyük çekişmelerin yaşandığı müsabakalara katılan bütün sporculara Borçka Kaymakamı Ali Osman Bulat ve Belediye Bakanı Ercan Orhan tarafından madalya hediye edildi.

Turnuvanın Borçka Halk Eğitim Müdürlüğü ve Aralık (Klaskur) Köyü arası çekişmeli geçen müsabaka sonrası Klaskur köyü evin sultanları final birincisi oldu.

Kaymakam Ali Osman Bulat, Belediye Başkanı Ercan Orhan, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Memiş Türk, kurum amirleri ve çok Borçka halkı izlemeye katıldı.

Final maçına katılan her takıma hediye taktim edildi.

Final maçı bitiminin ardından Borçka Kaymakamı Ali Osman Bulat, “centilmence ve kardeşlik duyguları içerisinde geçen müsabakalar dostluk içerisinde sonuçlanmıştır. Bundan dolayı turnuvaya katılan tüm takımlara, organizasyonu gerçekleştiren Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüze, seyircilerimize ve hakemlerimize çok teşekkür ediyorum. Önümüzdeki yıllarda da bu tür etkinlikler devam edecektir” dedi.

Finale kalan ve diğer takım ekiplerine, madalyalarını ve hediyelerini ilçe protokol üyelerinin elinden aldılar. – ZEYNEP KÜÇÜK / HAVVA ÖZÇELİK