Jandarma’dan Vali Doruk’a Ziyaret

tarafından
1288
Jandarma’dan Vali Doruk’a Ziyaret
Bu haber 2.538 kez okundu.

Artvin İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Mustafa Kılınç ve beraberindeki heyet, Jandarma Teşkilatı’nın 183’üncü Kuruluş Yıl Dönümü Dolayısıyla Vali Yılmaz Doruk’u ziyaret etti.

Valilik makamında gerçekleşen ziyarette kuruluşundan bu yana terörle mücadeleden trafik güvenliğine, birçok alanda devletimizin bekası, aziz milletimizin güven ve huzuru için fedakarca çalışan Jandarma Teşkilatımızın mensuplarıyla bir araya gelen Doruk, “Başarı ve kahramanlıklarla dolu şanlı mazisiyle kadim devlet geleneğimizin nadide kurumlarından biri olan Jandarma Teşkilatı’mızın 183. kuruluş yıl dönümünü kutlamanın gururunu hep birlikte yaşıyoruz. 183 yıldır verilen vazifeleri en iyi şekilde yerine getirerek devletimizin bekası, aziz milletimizin huzur ve güvenliğinin teminatı olan Jandarma Teşkilatı’nın kuruluş yıl dönümünü kutluyor, başta Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, vatan ve bayrak uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlıklı uzun ömürler diliyorum” dedi.

İl Jandarma Komutanı Mustafa Kılınç, Jandarma Teşkilatı adına nazik kabulünden dolayı ValiYılmaz Doruk’a teşekkür etti. – AVBM