İl Genel Meclis Üyesi Tatar Vatandaşın Takdirini Toplamaya Devam Ediyor

tarafından
401
İl Genel Meclis Üyesi Tatar Vatandaşın Takdirini Toplamaya Devam Ediyor
Bu haber 490 kez okundu.

Artvin İl Genel Meclis Üyesi Aydın Tatar aynı zamanda eski meslektaşımız vatandaşların takdirini toplamaya devam ediyor.

Artvin’in en genç İl Genel Meclis Üyesi Aydın Tatar aynı zamanda eski gazeteci meslektaşımız gayretli çalışmalarıyla kısa sürede vatandaşların takdirini topladı. 

31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilen Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Kemalpaşa İlçesinden AK Parti’den il genel meclis üyeliğine seçilen Aydın Tatar, siyasi parti ayrımı gözetmeden vatandaşlarla kurduğu diyaloğuyla, sevgisi ve saygısının yanı sıra ilçede yaptığı gayretli çalışmalarıyla vatandaşların adeta gönlünde taht kurdu.

Kemalpaşa’ya bağlı tüm köylerdeki vatandaşların refah ve yaşam kalitesinin yükseltilmesi için köy köy dolaşan Tatar, ziyaret ettiği köylerde vatandaşların yaşadığı sorunları ve sıkıntıları tespit ederek, çözümü için takdire şayan çalışmalarda bulunuyor. 

Seçildikten sonra siyasi kimliğini bir kenara bıraktığını belirten Tatar,” Türkiye’nin Kafkas’ya ya ve Orta Asya’ya açılan Sarp Sınır Kapısı’nın bulunduğu Kemalpaşa ilçemize hizmet etmekten büyük onur ve gurur duyuyorum. Mesai merhumu dinlemeden köy köy gezerek vatandaşlarımızın sorunlarını ve taleplerini yerinde dinliyorum. Bizlere iletilen taleplere ve yerinde gördüğümüz sorunlara çare bulmak amacıyla devletimizin ilgili kamu kurum ve kuruluşlarının iş birliğiyle çözüme kavuşturmaya çalışıyoruz. Bugüne kadar birçok faydalı hizmeti vatandaşlarımıza sunduk. Sunmaya da devam edeceğiz. Vatandaş odaklı hizmet vermeye özen gösteriyoruz.” dedi. – BÜLENT ATASERT