CHP Merkez İlçe Başkanı Gümrükçü, “Mücadelemiz şimdi başlıyor”

tarafından
67
CHP Merkez İlçe Başkanı Gümrükçü, “Mücadelemiz şimdi başlıyor”
Bu haber 132 kez okundu.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanı Olgun Gümrükçü, 28 Mayıs’ta gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı seçimi 2’nci turunun ardından teşekkür mesajı yayınladı

Gümrükçü mesajında şu ifadelere yer verdi, “Değerli Artvin Halkı; kuruluşun ve kurtuluşun partisi Cumhuriyet Halk Partimizin Artvin Merkez İlçe Başkanı olmaktan duyduğum gururla hepinizi saygıyla selamlıyorum.

Ayları bulan zorlu ve uzun seçim dönemi boyunca gecelerini gündüzüne katarak büyük bir özveriyle çalışan gençlik kollarımıza, kadın kollarımıza ilçe yönetimimize, il yönetimimize, belediye başkanımız Sayın Demirhan Elçin’e, milletvekili adaylarımız Sayın Oĝuz Kurdoğlu ve Sayın Uğur Bayraktutan’a ve parti emekçilerimize sonsuz teşekkür ediyorum.

Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na destek olarak merkezde açık ara farkla önde olmamızı sağlayan Artvin halkına bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum.

Milletin üzerinde hiçbir güç yoktur. Biz de milletimizin bize yüklediği görevin bilincinde olarak yarın da hukukun üstünlüğünü savunacak, ulu önderimiz ve kurucu genel başkanımızın devrimlerinin bekçisi olmaya devam edeceğiz. Mustafa Kemal Atatürk’ün yolunda kalbimiz Artvin için atmaya devam edecek.

Mücadelemiz şimdi başlıyor!

Bu vesileyle hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyor, mutlu ve huzurlu günler diliyorum” diye ifade etti. – Fatma Küçük Atasert