CHP Hopa İlçe Başkanı Aydemir, “Yaşanan Çirkin Olayı Asla Tasvip Etmiyoruz”

tarafından
36
CHP Hopa İlçe Başkanı Aydemir, “Yaşanan Çirkin Olayı Asla Tasvip Etmiyoruz”
Bu haber 56 kez okundu.

 

CHP Hopa İlçe Başkanı Şükrü Aydemir, “Yaşanan Çirkin Olayı Asla Tasvip Etmiyoruz” dedi.

Hopa’da Cumhuriyet Halk Partililere yapılan saldırıların ardından CHP Hopa İlçe Başka Şükrü Aydemir, “Saldırılara her zaman hazır olduğumuzu söylüyoruz, korkmuyoruz. Biz bu meydanlardayız” dedi.

Hopa Cumhuriyet Meydanında bulunan CHP seçim bürosu önünde, CHP ilçe örgütü üyelerine, İl Genel Meclisi Üyelerine ve İl Genel Meclisi adaylarına sözlü ve fiziki saldırı gerçekleştirildi.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Hopa İlçe Başkanı Şükrü Aydemir,  çirkin saldırılara hazır olduklarını belirterek “Biz bu meydanlardayız ve bu meydanları Metin Lokumcu’nun öğrencileri olarak çok iyi biliyoruz” şeklinde konuştu.

Aydemir, “Bugün Hopa’da tasvip etmediğimiz hiçbir zaman da tasvip etmeyeceğimiz bir olay yaşadık. Bu olayı seçim sürecinde aday adaylık sürecinde bizlere dosya verip hala kadın kolları başkanımız olan arkadaşımızın eşi tarafından yapıldı. Bu olayın Cumhuriyet Halk Partililerin çok zoruna gitti. Biz bu tür çirkin olayları tasvip eden taraf olmadık, olmayacağız. Biz ilk gün dediğimiz gibi Cumhuriyet Halk Partisi’nin ailesi olarak Mustafa Kemal Atatürk’ün yolunda devam edeceğiz ve bu çirkin saldırılara her zaman hazır olduğumuzu söylüyoruz, korkmuyoruz. Biz bu meydanlardayız ve bu meydanları Metin Lokumcu’nun öğrencileri olarak çok iyi biliyoruz” şeklinde konuştu. – Tahsin Atasert