BURSA ARTVİN VAKFI YENİ BAŞKANI ADNAN DEMİRCİ SEÇİLDİ

tarafından
2153
BURSA ARTVİN VAKFI YENİ BAŞKANI ADNAN DEMİRCİ SEÇİLDİ
Bu haber 4.262 kez okundu.

            Bursa Artvin Vakfı olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Mevcut başkan Osman Nuri Başaran ve Op. Dr. Adnan Demirci başkan adayı olarak yarıştı.

Saygı duruşunun yapılması, İstiklal marşının okunması ile başlayan olağan kurul, gelir gider ve faaliyet raporunun okunup İbra edildi. Olağan Genel Kurul Divan kurulunun oluşumu ile başladı.

27 Mart 2022 Pazar günü gerçekleştirilen Olağan genel kurulda Katılım yüksek oldu. Başkan adayları konuşmalarını yaptı. Başabaş geçen seçimin sonucunda operatör doktor Adnan Demirci, Bursa Artvin Vakfı yeni başkan oldu.

Seçimin sonuçlarının açıklanmasının ardından bir teşekkür konuşması yapan yeni başkan Adnan Demirci; “Bugün son derece saygılı seviyeli demokratik, Artvin’e, Artvinlilere yakışır, güzel bir seçim gerçekleştirdik. Vakfımızın kurucularına, bugüne kadar hizmet veren başkan ve yönetim kurulu üyelerine gönülden teşekkür ediyorum. Bu tarihten yeni yönetim olarak sonra hizmet bayrağını yönetim kurulumuzla birlikte, vakıf üyelerimizin destek ve fikirlerini de alarak daha yüksele taşıyacağız. Burada kazanan kaybeden yok. Bursa Artvin Vakfı kazanmıştır“ dedi.  – 7 MART