BORÇKA ACARLAR M.Y.O. MEZUNİYET VE ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ

tarafından
770
BORÇKA ACARLAR M.Y.O. MEZUNİYET VE ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ
Bu haber 1.518 kez okundu.

Borçka Acarlar Meslek Yüksekokulu 2021-2022 Akademik Yılı Mezuniyet ve İsmet Acar Yükseköğrenim Başarı Ödülleri Töreni Düzenlendi.

Meslek Yüksekokulumuzda dereceye giren mezunlarını ödüllendirdiği 2021-2022 Akademik Mezuniyet ve İsmet Acar Yükseköğrenim Başarı Ödülleri Töreni gerçekleştirildi.

Törene; Borçka Kaymakamı Ali Osman BULAT, Borçka Belediyesi Başkanı Ercan ORHAN, ilçemiz kurum amirleri, okulumuz öğretim elemanları, Meslek Yüksekokul bölümlerinde dereceye giren öğrencilerimiz ve aileleri katıldı.

Yedi Programda İlk Üçe Giren Öğrencilerimize 3500 TL, 2500 TL ve 1500 TL Hediye Edildi.

Saygı duruşu ve İstiklâl Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende, okul birincisi Songül KOÇ’ un konuşması ve mezuniyet kütüğüne isminin çakılması sonrasında Yüksekokul müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Muhammed ARDIÇ açılış konuşmasıyla öğrencilere seslendi. Okulumuz adına hazırlanan sinevizyon gösterisinin ardından “Cumhuriyet Ortaokulu Folklor” ekibi yöresel halk oyunlarıyla izleyenleri büyüledi.

Değerli iş adamı İsmet Acar’ın duygu ve düşüncelerini aktardığı video mesajı sonrasında ödül töreni gerçekleştirildi. İsmet Acar tarafından her yıl olduğu gibi bu yıl da bölüm birincilerine 3500 TL, ikincilere 2500 TL, üçüncülere 1500 TL hediye edildi. Yedi programda toplam 22 öğrencimize ödülleri; İlçe Kaymakamımız Ali Osman BULAT, İlçe Belediye Başkanımız Ercan ORHAN, Meslek Yüksekokul Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Muhammed ARDIÇ, İsmet ACAR adına Borçka Acarlar Yükseköğrenimi Destekleme Derneği üyesi Yusuf ARİFAĞAOĞLU KYK ilçe Müdürü Metin EJDEROĞLU, Borçka İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram BAKIR ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Memiş TÜRK tarafından takdim edildi.

Mezuniyet andının ardından kep atma töreniyle program sona erdi.

Mezun öğrencilerimize bundan sonraki yaşamlarında başarılar dileriz” dileklerinde bulundular. – GÖKHAN ÖZÇELİK