BİZİM ATÖLYE eTwinning PROJESİ SERGİ AÇILIŞI YAPILDI

tarafından
803
BİZİM ATÖLYE eTwinning PROJESİ SERGİ AÇILIŞI YAPILDI
Bu haber 1.586 kez okundu.

Borçka ilçemizde 10 öğretmenimiz Bizim Atölye isimli e-Twinning projesinde bir araya geldiler.

Atatürk İlkokulundan Akın Erhan Balcı ve Cumhuriyet ilkokulundan Gülümser Balcı öğretmenlerimizin kuruculuğunu yaptığı projede Atatürk İlkokulundan Harun ERAKCA ve Havva KÖSE ERAKCA, Cumhuriyet İlkokulundan Emine GEÇİN ve Elif ÖZBEK DEMİR, 7 Mart Anaokulundan Ayşe FERHAT, Mustafa GÜREL,  Melek DEĞİRMENCİOĞLU (Merve KÜÇÜK), Özge TAŞÇI SAĞLIK (Dilara NİŞAN) projede yer almıştır. Farklı atölye çalışmaları ile çocukların düşünme becerilerini, el becerilerini ,resim becerileri ve ritim duygusunu geliştirmek amacıyla çeşitli etkinliklerin yapıldığı projede bu çalışmalar ile öğrencilerimiz bir şeyler üretmenin, başarmanın tadına vardılar. El emeği somut ürün ortaya çıkararak bunları sergileme fırsatı buldular.

04.04.2022 Pazartesi günü İlçemiz Atatürk İlkokulunda düzenlenen sergiye, İlçe Belediye Başkanımız Ercan ORHAN, İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bayram BAKIR, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Bürlükkara ve eTwinning İl Koordinatörü Filiz Özden’in yanı sıra okul idarecileri, öğretmeler, veliler ve öğrenciler katıldı.

Serginin açılış programında İl Milli Eğitim Müdürümüz Fahri ACAR, Borçka’da böyle güzel bir serginin açılışında olmaktan duyduğu memnuniyeti belirterek hedefimizin her alanda böyle güzel çalışmaların ortaya çıkmasını sağlamak, çocuklarımıza en iyi imkânları sunmak olduğunu ifade etti. İlimizde eTwinning projesinde güçlü bir ekibe sahip olduğumuzu belirten Acar, yaptıkları çalışmalardan dolayı öğretmenlerimize teşekkür etti.

Konuşmaların yapılmasının ardından projede emeği geçen öğretmenlerimize belgeleri verildi. Devamında misafirlerin sergiyi gezmeleri ile program sona erdi. ZEYNEP KÜÇÜK / HAVVA ÖZÇELİK