AGC’den TSM’ye Ziyaret

tarafından
493
AGC’den TSM’ye Ziyaret
Bu haber 951 kez okundu.

AGC Başkanı Zeki Alkan Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Ahmet Baran’ı Ziyaret Etti.

Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan, Artvin Merkez Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Uzman Dr. Ahmet Baran’ı ziyaret ederek, merkezin faaliyetleri ve Covid 19 pandemi sürecinde yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu. Başkan Zeki Alkan, ziyarette Covid 19 pandemi salgını süresince yaptıkları başarılı ve etkin çalışmalardan dolayı Uzm. Dr. Ahmet Baran ve ekibini teşekkür etti.

Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan, bir önceki dönem başkanı Tolga Gül, Artvin Devlet Hastanesi Müdürü Halis Dinler ile birlikte Artvin Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Ahmet Baran ve merkez çalışanlarını ziyaret ettiler. Toplum Sağlık Merkezi’nde gerçekleştirilen ziyarette Artvin Toplum Sağlığı Merkezi’nin faaliyetleri hakkında bilgilendirmede bulunan Uzm. Dr. Ahmet Baran, ziyaretten dolayı Zeki Alkan’a teşekkür etti. 
AGC Başkanı Zeki Alkan ile sohbetini sürdüren Baran, “Ben ziyaretlerinizden dolayı Zeki Alkan başkana, gazeteci kardeşimiz Tolga Gül’e, Hastane Müdürümüz Halis Dinler’e teşekkür ederken, ayrıca bizim bu çalışmalarımızda sürece hep olumlu destek veren Artvin basınına da minnettarlığımı sunuyorum” dedi. 

Alkan: Artvin Basının Her Zaman Sağlık Çalışanlarının Yanında Olacaktır

Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan, kendilerine gösterilen yakın ilgi ve bizzat ilk ağızdan Toplum Sağlığı Merkezi’nin çalışmalarına ilişkin bilgilendirmeden dolayı Uzm. Dr. Ahmet Baran’a teşekkür ederek, başta Baran olmak üzere Artvin sağlık çalışanları ile Artvin toplum sağlığı merkezinin tüm çalışanlarına teşekkür ederek, görevlerinde başarı temennisinde bulundu. Artvin Toplum Sağlığı Merkezi’nin Pandemi salgını süresince çok ciddi başarılar elde ettiğini belirten Zeki Alkan, bu başarının en başlıca mimarının disiplinli ve özverili çalışması ile Merkez Başkanı Uzm. Dr. Ahmet Baran’ın ve Baran’ın yönettiği merkez çalışanlarının olduğunu belirterek, o özverili ve disiplinli çalışmalar yapılmamış olsaydı süreçte çok daha büyük sıkıntıların ilimizin yaşayabileceğini hatırlattı. Artvin basını olarak her zaman sağlık çalışanlarının yanında olduklarını anlatan Alkan, Artvin basını olarak pandemi salgını sürecince başta sağlık kurumları ve sağlık çalışanları olmak üzere tüm kurumların yanlarında yer alarak devletin kurumlarının halkla arasındaki bilgilendirme ilişki ağını başarılı bir şekilde kurarak halkın doğru bilgiyi alması yönünde çalıştıklarını ve bundan böyle de benzeri durumlarda aynı şekilde hareket edeceklerini sözlerine ekledi. 

Konuşmaların sonunda günün anısına hatıra fotoğrafı çektirildi ve ikramların ardından ziyaret programı son buldu. – AGC