28. Dönem İyi Parti Artvin Milletvekili Adayı Gezmiş, “İyi Partinin güçlü adaylar ile oy pusulasında olacağız”

tarafından
28
28. Dönem İyi Parti Artvin Milletvekili Adayı Gezmiş, “İyi Partinin güçlü adaylar ile oy pusulasında olacağız”
Bu haber 52 kez okundu.

 

  1. Dönem İyi Parti Artvin Milletvekili Adayı Hamza Gezmiş, İyi Partinin yerel seçimlerde güçlü adaylar ile oy pusulasında olacağız” dedi.

2023 Genel seçimlerinde 28. Dönem İyi Parti Artvin Milletvekili adayı olan Hamza Gezmiş, seçim sonrasında spor ve siyasete sıcak bir şekilde devam ettiğini aktardı.

Borçka İlçe Stadında gerçekleşen Amatör Futbol Liginde seyirciler arasında yer alan Gezmiş, Artvin’de gerçekleşen sosyal olaylara kayıtsız kalmadığını söyleyerek “Seçim sonrası kendi dünyamıza çekildik, iş dünyasını yakından takip ediyoruz. Ama yine de Artvin’de olan sosyal olaylara kayıtsız kalmıyoruz. Elimizden geldiğince yer almaya hemşerilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Spor organizasyonlarımız devam ediyor siyaset de sıcak devam ediyor” dedi.

Hamza Gezmiş, İyi Partinin tüm beldelerde aday çıkartmasının karara bağlandığını ifade ederek güçlü adaylar ile oy pusulasında yer alacaklarını kaydetti. Gezmiş, parti doğrultusunda gerekli çalışmaların yapılacağını şu sözlerle dile getirdi “Siyaseten partimizin çizdiği yol noktasında bizde desteklerimizi ve bakış açımızı ortaya koyuyoruz. Dün CHP’nin bir kongresi oldu buradan Özgür Beyi de tebrik etmek isterim. Genel merkezin çizdiği yol bizim açımızdan şu, bu yerel seçimde hür ve müstakil olarak İyi Parti’nin tüm beldelerde aday çıkartma durumu karara bağlanmış vaziyette. Bizde bu karar doğrultusunda gerekli çalışmaları partimiz doğrultusunda devam ettireceğiz. Artvin’de çok güçlü adaylar ile bizde oy pusulasında olacağız” diye konuştu. – Gökhan özçelik