TESK Başkanı Artvin’i Ziyaret Etti

tarafından
510
TESK Başkanı Artvin’i Ziyaret Etti
Bu haber 977 kez okundu.

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu Genel Başkanı Bendevi Palandöken Artvin’de bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Artvin ziyareti kapsamında Belediye Başkanı Demirhan Elçin ve Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaret eden Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu Genel Başkanı Bendevi Palandöken’e 17 birlik başkanı ve 8 federasyon başkanı ziyaret etti.

Belediye Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette esnafın durumu hakkında bir süre sohbet edildi. Başkan Elçin ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek esnaf teşkilatına çalışmalarında başarılar diledi.

Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin’i ziyaretinde Bendevi Palandöken’e TŞOF Başkanı ve Genel Başkan vekilleri Fevzi Apaydın ile M. Burhan Aksak, Lokantacılar Federasyonu Başkanı Sayit Karabağlı, Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, Berberler Federasyonu Başkanı Bayram Karakaş, Terziler Federasyonu Başkanı Ali Safa Şen, Ayakkabıcılar Federasyonu Başkanı Ahmet Aydan, Kasaplar Federasyonu Başkanı Osman Yardımcı, Ordu ESOB Başkanı Erdoğan Akyürek, Giresun ESOB Başkanı Ali Kara, Kırklareli ESOB Başkanı Ali Fuat Şeker, Erzincan ESOB Başkanı Bedir Limon, Erzurum ESOB Başkanı Rasim Fırat, Bingöl ESOB Başkanı Ali Bayram, Aksaray ESOB Başkanı Doğan Ceylan, Çorum ESOB Başkanı Recep Gür, Amasya ESOB Başkanı İsa Köse, Rize ESOB Başkanı Güven Aksoy, Kars ESOB Başkanı Murat Bakırhan eşlik etti.

Ziyaret karşılıklı hediyeleşmenin ardından çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi. – ABB