Merkez Mahallesi Muhtar adayı Karabulut, “Borçka için bir şeyler yapmak istiyorum”

tarafından
31
Merkez Mahallesi Muhtar adayı Karabulut, “Borçka için bir şeyler yapmak istiyorum”
Bu haber 58 kez okundu.

 

Borçka ilçesi Merkez Mahallesi Muhtarlığına aday olan Harun Karabulut, “Borçka için bir şeyler yapmak istiyorum” diyerek çalışmalar hakkında basın mensuplarına bilgi verdi.

31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlerde Borçka ilçesine bağlı Merkez Mahallesi Muhtar Adayı Harun Karabulut, ilçede aday çalışmalarını sürdürerek ziyaretlere başladığını söyledi.

Karabulut, aynı zamanda Borçka Çğala Vadisi Kültür, Sanat, Spor, Turizm ve Boğacılar Spor Kulübü Derneğinin başkanlığını yürüttüğünü belirterek Borçka’ya hizmet etmek istediği için Muhtar adayı olduğunu dile getirdi.

Borçka’nın hizmete ihtiyacı olduğunu ifade eden Muhtar adayı Karabulut, “Muhtarlık yapmak için birçok sebebim var bunlardan en önemlisi olan ben gerçekten Borçka için bir şeyler yapabilirim, bunları başaracağıma da eminim. Bundan sonra Merkez Mahallesin de daha iyi şeyler olacak. Hizmete ihtiyacı var Borçka’mızın, hazır bu hizmeti yapabiliyorken daha iyisini yapalım diye aday olduk. Projelerimiz var ilçemize mahallemize yakışacak işler düşündük” dedi.

30 yıldır Borçka’da esnaflık yaptığını bu nedenle ilçedeki vatandaşların gönlüne girebildiğini ifade eden Karabulut, vatandaşları memnun etmek için çalışmalar yapacağını kaydetti.

31 Mart yerel seçimlerinde muhtar seçilmesi durumunda yapacağı projeleri anlatan Karabulut, “Allah’ın izniyle seçilirsem yapmak istediğim şeyler var ve öncelikleri mevcut. Sokak hayvanlarına barınak ve gönüllüler ile birlik olup onların beslenmesinde yardımcı olmak. Örnek sokak olmayı hedefliyoruz.

Ev hanımları için el sanat kursu açıp onlar için gelir kapısına çevirmek istiyoruz. Çanak, çömlekçi ocağı açıp öğrenci yetiştireceğiz. Boş alanlara çam ağacı dikip merkezi yeşillendirerek temiz bir hava sağlamayı umut ediyoruz. Bunları yapmam için sponsorlarım mevcut. Yapamamak için bir nedenim yok” ifadelerine yer verdi.

Karabulut, ayrıca seçmenlerimizden gelecek olan projeleri de el birliği ile ilgili kurumlarla işbirliğinde olup bir an önce gerçekleştirilmesi için var gücümüzle çalışacağız” diyerek açıklamasını sona erdirdi. – Gökhan Özçelik