LİLYUM GÜZELLİK VE EPİLASYON MERKEZİ AÇILDI

            Uzman Estetisyen Tansu Alpaydın tarafından Borçka ilçemizde Lilyum Güzellik ve Epilasyon Merkezi açıldı.

            Borçka’da Kadın ve erkeklere hitap edecek ve bu özelliği ile alanında tek olan Lilyum Güzellik Epilasyon Merkezi açılışında Borçka Kaymakamı Ali Osman Bulat, Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan, siyasi parti başkanları, STK mensupları ve halkın katlımı ile açılışı gerçekleştirildi.

Açılış töreninde kısa bir konuşma yapan Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan; “Bugün burada genç bir kadın girişimcinin ilçemize kazandırdığı Lilyum Güzellik ve Epilasyon Merkezinin açılışı için bir aradayız. İlçemize böyle bir merkez kazandıran genç girişimci esnafımıza teşekkür ediyor, bol kazançlar diliyorum” dedi.

Borçka Kaymakamı Ali Osman Bulat’ta yaptığı kısa konuşmasında; “genç girişimci Tansu Alpaydın’a teşekkür ederek başarı ve bol kazançlar” diledi.

Bay- Bayan Lilyum Güzellik ve Estetik Merkezini Borçka’ya kazandıran Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Tansu Alpaydın, açılışta kendilerini onurlandıran herkese teşekkür ederek; “Lilyum bay-bayan güzellik ve estetik merkezimizin açılışına katılarak bizleri onurlandıran Kaymakamımız Sayın Ali Osman Bulat’a, Borçka Belediye Başkanımız Sayın Ercan Orhan’a, siyasi Partilerin ilçe başkanlarına, değerli Borçka halkına ve yerel basınımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Alpaydın; “Borçka’da ilk kez bay bayan Estetik ve güzellik merkezini açmış bulunuyoruz. Merkezimizde son sistem epilasyon makinemiz mevcut olup uzman olarak sadece ben uygulama yapacağım. Acısız ve en önemlisi son derece sağlığınız açısından güvenli epilasyon yapabilen dünyada yaygın olarak kullanılan muhteşem bir son sistem teknoloji ürünüyle hizmet vermekten ayrıca onur duyuyorum. Parolamız kesinlikle önce sağlık, güven hijyen ve müşteri memnuniyeti olacak. Böyle bir işyeri açma hayalim vardı. 1 yıl diş hekimliği asistanlığı yaptım. Antalya’da Türkiye’nin tanınmış doktorlarından Ali Küçük’ten yaklaşık bir yıl estetik uygulama eğitimi aldım. Daha sonra Borçka’ya gelerek hayalimi gerçekleştirmek için ailemin büyük desteği ile ilk adımlarımızı attık. Burada babama, anneme ve aileme verdikleri destekten dolayı gönülden teşekkür ediyorum.

“LİLYUM ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZİ” sadece Borçka’da yaşayanlara değil tüm Artvin’e hizmet verecek. Tabii öncelikle randevu oluşturmak gerekiyor. Salonumuzda pandemiden kaynaklı aldığımız önlemler randevu aralıklarıdır. Randevu aralığımız 1 ile 1 buçuk saat arasıdır. İşlemler için kullandığımız cihaz baslıkları kişiye özeldir.

Ek olarak Yaptığımız İşlemler ise;

Hydrafacial cilt bakımı,

Alex sistemi lazer (soğuk hava ve buz başlıklı)

Protez tırnak,

Microblading kaş tasarımı,

Kaş kirpik lifting,

Randevu için 0534 916 86 24 nolu telefonla bize ulaşmanız yeterli.

RANDEVU PANDEMİ KURALLARI ÇERÇEVESİNDE ALINACAKTIR

Değerli müşterilerimiz, bütün dünyayı olumsuz etkileyen pandemi nedeniyle randevularımız bu hassasiyet dikkate alınarak oluşturulacaktır.

Bu konuda bütün önlemler alınmış olup bu kurallara hepimiz hassasiyetle uyacağız. Temennim odur ki bu corona illeti en kısa sürede yok olur da normal çalışma moduna geçmiş oluruz. Bir kere daha benim için çok büyük anlamı olan işyerimizin açılışına gelen, gelemeyen, telefonla kutlayan, mesaj atan tüm dostlarımıza teşekkür ederim. “dedi.

İRTİBAT- RANDEVU

Halk Bankası Karşısı Kat: 2 BORÇKA – Telefon: 0534 916 86 24

HABER: ZEYNEP KÜÇÜK

Bu haber 2.160 kez okundu.