Kafkasör Festivalinde Artvin Marka Ürünlerine Rağbet Yoğundu

tarafından
51
Kafkasör Festivalinde Artvin Marka Ürünlerine Rağbet Yoğundu
Bu haber 95 kez okundu.

42. düzenlenen Kafkasör Festivali’nde Artvin Marka ürünlerine rağbet yoğunluğu vardı.

Kafkasör’de Artvin Marka Ürünlerine ilginin yoğun olduğunu belirten Artvin Marka Ürünleri Yöneticisi Yeşim Bolluk, vatandaşların ürünleri çok beğendiği söyledi. Bir çok noktada satış noklarının olduğunu belirten Bolluk “İnternet satış noktamızda da internet satış noktamızda gerçekten özellikle ballarımız zeytinyağların büyük bir ilgi görmekte. Sizin aracılığınızda da bütün dinleyicilerinize bizim online satış mağazalarımıza yönlendirmenizi rica ediyorum” şeklinde konuştu.

Bolluk, “Festivale gelen tüm halkımızın Artvin markasına desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Başta Sayın Valimiz Yılmaz Doruk olmak üzere bu projeyi hayata geçirdiği için kendine gerçekten çok minnettarız. Şu anda görmüş olduğunuz sadece bizim küçük bir bölümümüz görmediğiniz arka yüzü kocaman bir fabrika yerel üretici, 200 tane yere üreticiye ait ürünlerimizi tüm mağazalarımızda pazarlamaya satışa sunmaktayız. Ayriyeten toplamda 26 tane nokta sahibiyiz, kendi altı tane satış noktamız dahil olmak üzere şu anda işler çok yolunda gidiyor. Burada da çok büyük bir ilgi görüyoruz. Artvin’in markalaştırma adına büyük bir yol katettiğimizi düşünüyorum ama tabi daha çok yolumuz var.

Hava şartları muhalefeti nedeniyle tabiki satışlarımız beklediğimizin biraz altında. Yoğun bir ilgi var. dışarıdan gelen vatandaşlarımız tarafından genelde şöyle bir tepki ile karşılaşıyoruz; Böyle bir donanım böyle bir çeşitlilik başka hiçbir ilde görmediklerini markalaşma adına bunu özellikle dile getiriyorlar. Kendileri ürünlerimizden çok memnunlar. Ayriyeten internet satış noktamızda gerçekten özellikle ballarımız, zeytinyağların büyük bir ilgi görmekte. Sizin aracılığınızda da bütün dinleyicilerinize bizim online satış mağazalarımıza yönlendirmenizi rica ediyorum” diye ifadelerini dile getirdi.  – Zeynep Küçük