İl Milli Eğitim Müdürü Acar’ın 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

tarafından
100
İl Milli Eğitim Müdürü Acar’ın 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı
Bu haber 196 kez okundu.

 

Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar’ın 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Sevgili Öğrencilerimiz, Değerli Öğretmenlerimiz ve Kıymetli Velilerimiz,

2023- 2024 eğitim öğretim yılı 11.09.2023 Pazartesi günü tüm öğrenci ve öğretmenlerimiz için başlıyor.

Sevgili Öğrencilerimiz,

2022-2023 eğitim öğretim yılında öğretmenlerinizin gayretli çalışmaları ile sizlerin mutluluğu, başarısı ve istikbali için birçok başarılı çalışmaya imza attık. Ülkemizin yarınları siz kıymetli yavrularımıza eşit olanaklar sunarak devletimizin bizlere sağladığı tüm kaynakları sizlerin eğitimi için kullandık ve geleceğe doğru güçlü adımlar atmanızda her zaman yanınızda olduk.

2023-2024 eğitim öğretim yılında da okullarımızda yeniden sizlerle bir arada olmanın mutluluk ve heyecanı içerisinde çalışmalarımızı bu yıl da sürdürerek eğitim yolculuğunuzda bizler ve öğretmenleriniz sizlerin en büyük destekçisi olmaya devam edeceğiz. Hepinize sağlıklı, mutlu ve başarılı bir eğitim öğretim yılı dilerim.

Değerli Öğretmenlerimiz,

Cumhuriyetimizin 100. Yılında Türkiye Yüzyılı parolası ile ülkemizin eğitimde ve her alanda daha güçlü ilerlemesi için attığımız adımlarda emeğinizle, yüreğinizle ve bilginizle çocuklarımızın yanında oldunuz. 2023-2024 eğitim öğretim yılının siz değerli meslektaşlarıma hayırlı olmasını temenni eder, başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.

Kıymetli Velilerimiz,

Bizlere emanet ettiğiniz sevgili yavrularımızın sağlıklı, huzurlu ve başarılı birer birey olması için eğitim camiamızla birlikte ilerlediğimiz eğitim yolculuğunda her zaman yanımızda ve en büyük destekçimiz oldunuz. Birlik ve beraberlik içinde ortak bir çabayla çocuklarımızı geleceğe hazırlayacağımız yeni eğitim öğretim yılının tüm velilerimize hayırlı olmasını dilerim.

2023-2024 eğitim öğretim yılımız ülkemize, milletimize ve eğitim camiamıza hayırlı olsun. – Artvin MEM