İ.B.B. Başkanı İmamoğlu Borçka’da

tarafından
539
İ.B.B. Başkanı İmamoğlu Borçka’da
Bu haber 1.050 kez okundu.

            İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Borçka Belediyesini ziyaret etti.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Artvin’in Borçka ilçesinde bir dizi temas ve ziyaretlerinde Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan’ı makamında ziyarette bulundu.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Ardahan’da otobüs terminali açılışına katılmadan önce Borçka Belediyesini ziyaretinde CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan, CHP Artvin İl Başkanı Ahmet Biber, CHP Borçka İlçe Başkanı Vehbi Yılmaz ve ilçe yönetimi, Artvin İl Genel Meclisi Üyesi Celal Alparslan ve vatandaşlarımız ilgiyle karşıladı.

Burada kısa bir açıklama yapan Ekrem İmamoğlu; “Artvin benim tabii her zaman özlemle andığım ve her zaman olmak istediğim bir yer. Ama bugünü Artvin ziyaretini kabul etmeksizin böyle geçerken uğradık dostlarımızı gördük. Hem yol üstünde Borçka ilçemizi ve Belediye Başkanımız Ercan Orhan’ı ziyaret edelim dedik. Bundan sonra hem Artvin Belediye Başkanımızı, kısmet olursa da Şavşat’ı ziyaret edip esas varmak istediğimiz Ardahan’a, Bal Festivali’ne katılmak üzere devam edip bal festivaline katılacağız. Aynı zamanda teknik kısım katkılar, proje katkıları sunduğumuz güzel bir açılışımız olacak Ardahan’da. Borçka ilçesinde  belediye başkanımızın çok özel ve çok değerli çalışmalarını görmek, hissetmek, vatandaşın memnuniyetini burada hissetmek beni ziyadesiyle mutlu etti. Borçka ilçesi çok özel bir coğrafya da konumlanmış bir ilçe. Türkiye’nin her noktasında çok başarılı insanları olan bir yer. Buradaki o başarı bu muhtemeldir ki hem o ilçenin dışındaki bir çok Borçka’lılar kadar  Borçka kökenli insanlarımızı görmek mutlu ediyor, hem de bütün Türkiye’yi mutlu ediyor. Çünkü her ilin her ilçenin kalkınması Türkiye açısından da çok kıymetli. Bugün ev sahipliğinden dolayı başta Uğur Bayraktutan vekilimize, değerli belediye başkanımız Ercan Orhan başkanımıza çok çok teşekkür ediyorum” diyerek herkese hürmetlerini ileterek Artvin’e gitmek üzere Borçka ilçesinde ayrıldı. – G.Ö.