Gazetecilerden Vali Ünsal’a Ziyaret

tarafından
28
Gazetecilerden Vali Ünsal’a Ziyaret
Bu haber 54 kez okundu.

 

Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan ve Artvin’de faaliyet gösteren yerel gazete sahipleri İsmet Başar ile Orhan Şengün, Artvin Valisi Cengiz Ünsal’ı makamında ziyaret etti.

Misafirleri ile bir süre görüşen Vali Ünsal, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür etti.

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Artvin Faal Gazeteciler Derneği ile birlikte ev sahipliğini www.gundemartvin.com internet haber sitesinin düzenlediği bir programla kutlayacaklarını söyledi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü hakkında ve akşama yapılacak olan program içeriğini sayın valimizle paylaştık diyen Alkan ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü programını bu yıl ev sahipliğini Gündem Artvin İnternet Haber Sitesi olarak biz yapacağız. İlimizde bulunan iki dernek ve il ve ilçelerde bulunan gazeteci ve muhabir arkadaşlarımız ile birlikte güzel bir programla kutlayacağız. Sayın valimizin müsait olması durumda ve Temsilciliklerin, milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız ilçe kaymakamlarımız, il ve ilçelerde bulunan Ticaret ve Sanayi Odalarımız, siyasi partilerimiz, sivil toplum kuruşlarını ve il müdürlerimizi davetlimiz olarak konuk edeceğiz” şeklinde konuştu. – Artvin Valiliği