Borçka’da Camiler ve Din Görevlileri Haftası Kutlaması

tarafından
116
Borçka’da Camiler ve Din Görevlileri Haftası Kutlaması
Bu haber 145 kez okundu.

Camiler ve Din Görevlileri Haftası Kapsamında Borçka İlçe Müftülüğü Tarafından Emekli Din Görevlilerimiz onuruna yemek verildi.

Düzenlenen programa Borçka Kaymakamımız Ali Osman BULAT Artvin İl Müftüsü Hasan GÜNEŞ Borçka İlçe Müftüsü Hekim Şahin ve Kurum Müdürleri Katıldı.

İlçe Kaymakamımız Sayın Ali Osman BULAT Yapmış olduğu konuşmada ‘’Camilerimiz ibadet ettiğimiz, huzura kavuştuğumuz, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını en üst seviyede yaşadığımız kutsal alanlarımızdır. Bunun yanı sıra din görevlilerimiz ise dini bilgileri halkımıza doğru bir şekilde anlatarak gelecek nesillere aktarılmasında kilit bir rol oynamaktadırlar.

Ben bu vesileyle “Camiler ve Din Görevlileri Haftasını” en içten dileklerimle kutluyor, cami yapan, yaptıran, yapımında emeği geçen bütün hayır sahiplerimize şükranlarımızı sunuyor, Emekli olan tüm din görevlilerimize hizmetleri için şükranlarımızı sunuyor hayırlı ömürler diliyorum, mesleklerini ifa etmeye devam eden din görevlilerimize ’de çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. – BÜLENT ATASERT