BORÇKA’DA AKIL OYUNLARI SINIFI AÇILIŞI YAPILDI

tarafından
46
BORÇKA’DA AKIL OYUNLARI SINIFI AÇILIŞI YAPILDI
Bu haber 88 kez okundu.

Borçka’da Akıl Oyunları sınıfı açılışı gerçekleştirildi.

Borçka ilçesine bağlı Demirciler Köyü’nde bulunan 15 Temmuz Şehitler İlkokul/Ortaokulunda 30.11.2023 Perşembe günü Eğitim Şehitleri Akıl ve Zeka Oyunlar Sınıfı açılışı gerçekleştirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün koordinasyonunda Türk Eğitim-Sen Artvin İl Başkanlığı ile Demirciler Köyü 15 Temmuz Şehitler İlkokul/Ortaokulu Müdürlüğü işbirliğinde hazırlanan akıl oyunları sınıfı açılışına İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Bakır, Artvin Türk Eğitim-Sen İl Başkanı Hüseyin Aydın ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Arhavi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü ve Demirciler Köyü Muhtarı Bayram Ünal katılım sağladı.

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar açılışta gerçekleştirdiği selamlama konuşmasında “Artvin Milli Eğitim camiamızda öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimizle büyük bir aileyiz. Geleceğimizin teminatı sevgili çocuklarımızın iyi koşullarda eğitim almış, kendini geliştirmiş, sosyal ve kültürel faaliyetlerle yoğrulmuş, iyi ve başarılı birer birer olarak yetiştirmek istiyoruz. Okullarımızın fiziki mekanlarını düzenlerken bu hususa çok dikkat ediyoruz. Sevgili çocuklarımızın bilgi beceri donanımlarını ve muhakeme yeteneklerini geliştirmelerinde yardımcı olacak sınıfımızın açılmasında katkısı bulunan Türk Eğitim-Sen Başkan ve üyeleri ile Arhavi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Sınıfımızın ilçemiz ve ilimize faydalı ve hayırlı olmasını diliyorum” dedi. – Zeynep Küçük