Borçka’da 40 TL‘lik Eriğe Nazar Boncuğu Takıldı

tarafından
186
Borçka’da 40 TL‘lik Eriğe Nazar Boncuğu Takıldı
Bu haber 368 kez okundu.

 

Borçka’da Pazarcı, 40 TL’lik İçinde 8 Erik Bulunan Paketlere Nazar Boncuğu Taktı

CHP Artvin Milletvekili adayları Uğur Bayraktutan ve Oğuz Kurdoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Artvin’in Borçka ilçesinde halk pazarını ziyaret etti.

Pazarda üzerinde nazar boncuğu bulunan eriği gören Oğuz Kurdoğlu, “Bu paketin içinde sekiz tane erik var ve 40 lira. Geldiğimiz nokta maalesef bu ve bu yüzden de vatandaş üzerine nazar boncuğu takmış” diyerek fiyatlara tepki gösterdi.

CHP Artvin Milletvekili adayları Uğur Bayraktutan ve Oğuz Kurdoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Artvin’in Ardanuç ve Borçka ilçelerinde halk pazarını ziyaret etti. Pazarda üzerinde nazar boncuğu bulunan eriği gören Oğuz Kurdoğlu, “Bu paketin içinde sekiz tane erik var ve 40 lira. Geldiğimiz nokta maalesef bu ve bu yüzden de vatandaş üzerine nazar boncuğu takmış” diyerek fiyatlara tepki gösterdi.

CHP Artvin Milletvekili adayları Uğur Bayraktutan ve Oğuz Kurdoğlu, Borçka halk pazarını ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

PAZARIN EN KIYMETLİ VARLIĞI ERİK OLMUŞ”

Oğuz Kurdoğlu, pazarda nazarlık takılı eriği görünce “Erikler ve içinde tam sekiz adet ve 40 lira yani eriğin tanesi 5 liraya geliyor ve geldiğimiz nokta budur. Ne Yazık ki pazarın en kıymetli varlı ve en kıymetli ürünü bu erik ve bu yüzden de üzerine nazarlık takmış vatandaş” dedi. – Tahsin Atasert