Borçka Kaymakamı Contarlı’nın Hızına Yetişilmiyor

tarafından
346
Borçka Kaymakamı Contarlı’nın Hızına Yetişilmiyor
Bu haber 662 kez okundu.

 

Borçka Kaymakamı Hakan Contarlı’nın ilçedeki aktifliği ve çalışkanlığı hızına yetişilmiyor.

İlçemize yeni atanan Borçka Kaymakamı Hakan Contarlı, önce gönül aldı sonra fidan dikti.

İlin ve İlçenin, turizm çabalarına kentin mülki amiri olarak sarf ettiği gayretleri ile dikkat çeken, hayırseverlerin ve meslek kuruluşların, sivil toplum kuruluşların de destek sağlamalarındaki çabası ile de takdir toplayan Kaymakam Hakan Contarlı, ilçenin sosyal faaliyetleri ilçe esnaflarını iş yerlerinde ziyaret ederek gönül aldı ve daha sonra hastane bahçesindeki fidan dikme törenine katıldı.

Borçka Devlet Hastanesi arka bahçede hazırlanan fidan dikme törenine Kaymakam Hakan Contarlı, Belediye Başkanı Ercan Orhan, AK Parti ilçe Başkanı Hüseyin Çakır, CHP İlçe Başkanı Vehbi Yılmaz, İYİ Parti İlçe Bakanı Recep Çırak, MHP İlçe Başkanı Bekir Yıldırım, İlçe Emniyet Amiri ile Jandarma Bölük Komutanı ile vatandaşların katıldığı törende konuşan, Borçka Orman İşletme Müdürü Hasan Bacıoğlu, ’Hastane bahçesine maddi ve manevi destek veren herkese teşekkür eden Bacıoğlu, ‘Türkiye Yüzyılına Nefes, Geleceğe Nefes’ sloganıyla bugün 250 fidanı toprakla buluşturduk. İnşallah ülkemiz, Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında, orman varlığı konusunda dünyanın parmakla gösterilen ülkeleri arasında yerini alacaktır” dedi.

Kaymakam Contarlı, Belediye Başkanı Orhan, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, siyasi parti ilçe başkanları ve yönetimi, öğrenciler ve çok sayıda orman işletme müdürlüğü çalışanı fidanları toprakla buluşturdu. Toprakla buluşan fidanlara can suyu verildi. – Ertuğrul Tahsin Atasert