BORÇKA KAYMAKAMI BULAT; İLÇEDEKİ BİR DİZİ ZİYARET, AÇILIŞ VE ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERE KATILDI

tarafından
225
BORÇKA KAYMAKAMI BULAT; İLÇEDEKİ BİR DİZİ ZİYARET, AÇILIŞ VE ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERE KATILDI
Bu haber 971 kez okundu.

Borçka Kaymakamı Ali Osman BULAT, Bir Dizi Ziyaret, Açılış ve Etkinliklerde Yoğun Mesai Çalışması İçerisindeydi.

                Borçka Kaymakamı  BULAT; ilçe merkezinde bulunan esnafları ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen kaymakamımız, onların iş ve işyerleri hakkında bilgiler alıp, sorun ve taleplerini dinledi, karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

            Önceki dönem AK Parti İlçe Başkanı, ilçemiz esnaflarından Şükrü ERTÜRK ve Havva ERTÜRK’ün kızı Hatice ile Muzaffer ve Refiye SOLMAZ ailesinin evladı Murat SOLMAZ’ın düğün merasimine katılarak genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi.

            Tayinleri çıkan Cumhuriyet Savcımız Fatih DEMİRCİ ve Cumhuriyet Savcımız Adem CANDEMİR için düzenlenen veda yemeğine katıldı. Devamında Savcılarımıza hediyelerini takdim eden kaymakamımız, tayini çıkan hastanemiz diş hekimlerinden Dt. Derya AÇIKGÖZ CANDEMİR’i de gayretli ve başarılı çalışmalarından dolayı Başarı Belgesi ile ödüllendirdi.

            Valimiz Sn. Yılmaz DORUK ile birlikte Artvin İl Genel Meclis Üyesi Erol ATAMAN’ın Dünya evine giren kızı Nafiye ATAMAN ÖZEN ve Mecit ÖZEN’in düğün törenine katılarak, genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi.

            2003-2007 Dönemi Borçka Savcısı ve şu anki Yargıtay Üyesi Sn. İdris ÜNAL ve beraberindekiler, Kaymakamımız Sn. Ali Osman BULAT’a ziyarette bulundular.

            Borçka Karagöl Yolu üzerinde faaliyete geçen Dere Restoran işyerinin açılışına katıldı. Hayırlı olması temennisiyle kurdele kesimini yapan kaymakamımız, işletme sahibi Şerif KESKİN’e bol kazançlar diledi.

            Borçka Karagöl yolu üzeri genç girişimcilerimizle oturup sohbet etti.

            Ve son olarak Efeler Köyünü ziyaret ederek KÖYDES kapsamında yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Kaymakamımız, köy halkıyla bir araya gelerek vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyip karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. – HABER: BÜLENT ATASERT