Belediye İşçileri % 85 Zam Aldı

tarafından
21
Belediye İşçileri % 85 Zam Aldı
Bu haber 32 kez okundu.

 

Şavşat Belediye İşçileri % 85 zam aldı.

Şavşat Belediyesi ile Belediye-İş arasında yapılan toplu sözleşme görüşmeleri yüzde 85 zam ile sonuçlandı.

Şavşat Belediye Başkanı Nihat Acar ve temsilci sendika Belediye-İş ile yapılan toplu sözleşme görüşmelerinde yüzde 85 zam oranına karar verildi.

Başkan Acar daha önce yaptığı % 70 zam ile ülke gündemine gelirken yapılan son toplu sözleşme görüşmeleri ile emekçi personelini ülke ekonomik şartlarına ezdirmedi.

Yapılan görüşmeler neticesinde yüzde 85 zam oranı ile çalışanlarını memnun etmeyi başaran Belediye Başkanı Nihat Acar, göreve geldikten sonra zamanında ödenen maaşlar ve mali disiplin sayesinde personeli tarafından kabul gördü.

Başkan Acar yaptığı zamlarla işçi ve emekçi dostu olmaktan pişmanlık duymadığını belirterek şu sözleri dile getirdi ” Göreve geldiğim günden itibaren her zaman omuz omuza çalıştığım emekçi personelimin rahat bir hayat sürmesini hedefledim. Çünkü bu emekçi kardeşlerimiz Şavşat’ımızın gizli kahramanları, mimarlarıdır. Ben işçi ve emekçi dostu olmaktan hiçbir zaman pişmanlık duymadım. Arkadaşlarımız tüm projelerimizin ve Belediyecilik hizmetlerinin kahramanlarıdır. Kendilerine sizlerin vasıtasıyla bir kez daha teşekkür ediyorum. Tüm Şavşat Belediyesi emekçi personelimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi. – Şavşat Belediyesi