Belediye Başkanı Orhan’dan Ankara Ziyaretleri

tarafından
215
Belediye Başkanı Orhan’dan Ankara Ziyaretleri
Bu haber 339 kez okundu.

            Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan, Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

            Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan ziyaretlerin ardından basın mensuplarına yaptığı bilgilendirmede; “Borçka’mızın ihtiyaçları için birtakım temaslarda bulunmak üzere TBMM’de CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, CHP Kocaeli Milletvekili hemşehrimiz Haydar Akar, CHP İstanbul Milletvekili hemşehrimiz İbrahim Kaboğlu, CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı ile görüşmelerde bulunduğunu” ifade etti.

            Başkan Orhan daha sonra “CHP Meclis Grubu toplantısını izledikten sonra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşmemiz olduğunu, Borçka hakkında bilgiler vererek Artvin’deki sekiz sosyal demokrat belediyenin birbirleriyle dayanışma içerisinde koordineli çalıştıklarını, Borçka ilçemizde planlanan projeler hakkında fikir alışverişinde bulunulduğunu” söyledi.

            Başkan Orhan son olarak; “Meclis ziyaretleri sonrasında İller Bankası Genel Müdür Yardımcısı Onuray Gözütok ve Erdoğan Topçu’yla altyapı çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. Borçka’mız için bütün kapıları çalmaya, destek ve dayanışmayı büyütmeye devam edeceğiz. Hemşerilerimize bir sözümüz var, her şey daha yaşanabilir bir Borçka için. Bu doğrultuda çalışmalarımıza ve görüşmelerimize devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. – BÜLENT ATASERT