BBP İl Teşkilatından Gazetecilere Ziyaret

tarafından
16
BBP İl Teşkilatından Gazetecilere Ziyaret
Bu haber 32 kez okundu.

 

Büyük Birlik Partisi İl Teşkilatından, gazetecilere ziyaret.

Büyük Birlik Partisi Artvin Belediye Başkan Adayı Atakan Özbayrak, Büyük Birlik Partisi Artvin İl Başkanı Engin Şen, Büyük Birlik Partisi İl Kadın Kolları Başkanı Gamze Çelik ve Büyük Birlik Partisi Merkez İlçe Başkanı Zafer Alkan Artvin Gazeteciler Cemiyetini ve gundemartvin.com internet sitesini ziyaret etti.

Ziyaretinde bir süre basın çalışanları ile sohbet eden Özbayrak, birtakım açıklamalarda bulundu.

Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve gundemartvin.com internet sitesi çalışanları ile bir süre görüşen BBP’li Özbayrak, basının sorunlarının çözümü için de göreve geleceklerini ellerinden gelen çabayı göstereceklerine dair söz verdi.

Basının sorunlarını bildiklerini ifade eden Özbayrak, “El ele vererek bu sorunların üstesinden geleceğiz.” dedi.

Artvin’in öncelikli meselelerinin üzerine giderek yaraları saracaklarını belirten Özbayrak, “Bu kentin en büyük sorunu paketleme tesisinin olmamasıdır. Ürün çeşitliliği açısından zengin olan Artvin’de bir paketleme tesisi şart” dedi.

Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Biz yıllardır Artvin’de basın sektöründe hizmet veriyoruz. Amacımız doğru, tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışıyla çalışmaktır. Ziyaretiniz için teşekkür eder, çalışmalarınızda kolaylıklar dileriz” ifadelerini kullandı. – AGC