Başkan Orhan, Arhavi’de İncelemelerde Bulundu

tarafından
148
Başkan Orhan, Arhavi’de İncelemelerde Bulundu
Bu haber 512 kez okundu.

            Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan Arhavi ilçesinde yaşanan sel felaketini yerinde incelemelerde bulundu.

            Belediye Başkanı Ercan Orhan Arhavi’deki sel felaketinde yaşananları yerinde inceleyerek ve bilgi alarak, Borçka Belediyesi olarak Arhavi halkının ve Arhavi Belediyesinin yanındayız ve yaralarımızı birlikte saracağız” diye beyanda bulundu.

            Başkan Orhan; “Bölgemizde etkili olan sağanak yağış sonrası bütün dostlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Seller ve heyelanlar kaderimiz olmamalı. Bütün paydaşlarla afetlere karşı planlı ve programlı bir çalışmaya daima hazırız” dedi.

            Başkan Orhan daha sonra CHP Genel Başkan Yardımcısı Ordu Milletvekili Seyit Torun, CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, CHP PM Üyesi Sevgi Kılıç, Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, CHP Artvin İl Başkanı Ahmet Biber’le birlikte Arhavi ilçemizde yaşanan sel felaketinin 2. gününde afetten etkilenen yerlerde incelemelerde bulundu.

Sel felaketinden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerini ileten Ercan Orhan, belediyemizin imkanları doğrultusunda Arhavi halkının yanında olacaklarını söyledi. – HABER: ZEYNEP KÜÇÜK