Başkan Aday Adayı Gökdemir, “AK Partinin bu dönem Borçka’da belediyeyi alması gerekiyor”

tarafından
51
Başkan Aday Adayı Gökdemir, “AK Partinin bu dönem Borçka’da belediyeyi alması gerekiyor”
Bu haber 100 kez okundu.

 

Mart 2024 yılında gerçekleşecek olan yerel seçimler öncesinde siyasi deneyimli AK Parti Borçka İlçe Teşkilatında aday adayı Hasan Gökdemir, “AK Partinin bu dönem Borçka’da belediyeyi alması gerekiyor” dedi.

Borçka’da yıllardır esnaflık yapan aynı zamanda Borçka Belediye Meclis Üyesi olan Hasan Gökdemir, Borçka Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı.

AK Parti Borçka İlçe Başkanı Mehtap Şentürk’e aday adaylık başvuru formunu teslim eden Gökdemir, Borçka’da başarılara imza atacaklarını söyleyerek “Bir yıldan itibaren vatandaşın teşviki ile bu adımı attım. Bende halkımıza inanarak bu yola çıktım hayırlısı ise bu görev bana Allah nasip etsin. Borçka’ya benim projelerim tabi ki vardır. İlk önce şunu söylemek istiyorum Artvin’e Faruk Çelik gibi bir bakan nasip oldu. Bu bakanın gücünü Borçka için kullanmak istiyoruz. AK Partinin bu dönem belediyeyi alması gerekiyor, benim düşüncem budur” dedi.

Diğer aday adaylara başarılar dileyene Hasan Gökdemir, “AK Parti İlçe teşkilatımız, İl, Ankara’da kimi aday gösterirse o bizim başkan adayımızdır. Borçka halkına en iyi hizmeti sunmak amacıyla Kıymetli hemşerilerim, değerli Borçka sakinleri sizlere en iyi hizmeti sunmak amacıyla AK Parti’den Borçka Belediye Başkanlığı’na aday adaylığımı açıklamış bulunuyorum. Çıkmış olduğum bu yolda desteklerinizi bekliyor, sizleri saygıyla selamlıyorum” dedi. – Fatma Küçük Atasert