Artvin ve Borçka Belediye Başkanlarından Bir Dizi Ziyaret

tarafından
644
Artvin ve Borçka Belediye Başkanlarından Bir Dizi Ziyaret
Bu haber 1.214 kez okundu.

Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan ile birlikte Bodrumda bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan ile birlikte, Bodrumda faaliyet gösteren Bodrum Beton Santralinin Sahipleri Artvinli Remzi Ozan, Şemsi Ozan ve Sinan Ozan’ı ziyaret etti.

Bu yıl 41’incisini düzenlenen Kafkasör Kültür Turizm ve Sanat Festivali sponsorlarından biri olan Bodrum Beton Santral Şirketini ziyaret eden Başkan Elçin, Şirket sahiplerine Kafkasör Festivaline vermiş oldukları desteklerinden dolayı minyatür Boğa heykeli takdim ederek teşekkürlerini ilettikten sonra ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ı Makamında Ziyaret

Belediye Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, ülke gündemi ve belediyecilik üzerine bir süre sohbet edildikten sonra ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan ile birlikte, Bodrumda faaliyet gösteren İçkale Şirketler Grubu sahipleri Borçkalı İlhami Özden, Şenol Özden ve Zeki Güner’i ziyaret etti.

Ege Bölgesinde İletişim, Yat Turizmi, İnşaat ve Enerji alanında Faaliyet gösteren İçkale Şirketler Grubunun Bodrum’daki Ofisini ziyaret eden Başkan Elçin, şirket sahibi ile bir süre sohbet etti.

Ziyaret; şirket sahibi İlhami Özden’in Başkan Elçin’e ‘İçkale Şirketler grubunun 20. Yıl’ plaketi vermesi ve çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu. – B.B.B.