Artvin Valisi Ünsal’dan İl Genel Meclisine Ziyaret

tarafından
13
Artvin Valisi Ünsal’dan İl Genel Meclisine Ziyaret
Bu haber 22 kez okundu.

Artvin Valisi Cengiz Ünsal, İl Genel Meclisi Başkanı Hakan Makar’ı ziyaret etti.

Vali Ünsal,  Meclis Başkanı Makar ve meclis üyeleriyle bir araya geldiği iade-i ziyarette, kentte devam eden ve hayata geçirilmesi planlanan yatırımlarla ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Vali Ünsal ise son mahallî idareler genel seçimlerinde seçilen üyeleri tebrik ederek, yeni çalışma döneminin verimli ve başarılı geçmesi temennisinde bulundu.

Ünsal konuşmasının devamında şunları söyledi:

“Kıymetli İl Genel Meclis Üyelerimiz yeni görevleriniz hayırlı uğurlu olsun. Bütün ilçelerimizi temsilen il genel meclis üyelerimiz var. İlçelerinin problemlerini ve ilimizin genel problemlerini istişare edecek en önemli ve kapsayıcı yer il genel meclisimizdir. İl Özel İdaremizin yetki ve sorumluluk sahası içerisinde alt yapıdan, üst yapıya tüm alanlarda ihtiyaç duyulan hizmetleri hemşehrilerimize sunmak için büyük bir özveriyle ve iyi bir uyum içinde birlikte çalışacağız. Bütün köyler bizim, bütün Artvin bizim en çok ihtiyacı olan yerlerden başlayarak, kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmaya gayret edeceğiz. Yeryüzü cenneti, güzel Artvin’imize hizmet etmek hepimiz için büyük bir onurdur. Allah’ın izniyle hep beraber en iyi hizmetleri Artvin’imize kazandırmaya devam edeceğiz. Değerli Meclis Üyelerimiz sizleri tekrar tebrik ediyor, önümüzdeki beş yıllık süreçte hayırlı, bereketli ve şehrimize yakışır başarılarla dolu bir çalışma dönemi diliyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren İl Genel Meclis Başkanı Hakan Makar, yeni dönemde güzel işler yapacaklarına inandıklarını söyledi.

Ziyaret günün anısına çekinilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi. – AVBM