Artvin Trabzonspor Taraftarlar Derneği’nden Hopa ve Kemalpaşa Ziyareti

tarafından
34
Artvin Trabzonspor Taraftarlar Derneği’nden Hopa ve Kemalpaşa Ziyareti
Bu haber 39 kez okundu.

Artvin Trabzonspor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, derneğin tanıtımı ve faaliyetleri kapsamında Hopa ve Kemalpaşa ilçelerinde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Artvin Trabzonspor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Sarayoğlu beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Murat Emre Reis ile Yüksel Dağlaroğlu ile birlikte Hopa ve Kemalpaşa ilçelerinde Trabzonsporlu esnaf ve taraftarları ziyaret etti.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Başkan Sarayoğlu, derneğin faaliyetleri ve çalışmaları hakkında taraftarlara bilgi verdi.

-Derneğin atkıları beğeni topladı

Trabzonspor’un en son şampiyon olduğu 2021-2022 sezonunda Artvin’de büyük kutlamalar eşliğinde konser organizasyonu gerçekleştirdiklerini belirten Sarayoğlu, derneğin faaliyetlerine maddi ve manevi katkı veren vefakar taraftarlara bir kez daha teşekkür etti.

Derneğe gelir getirmesi amacıyla atkı yaptırdıklarını kaydeden Sarayoğlu, üzerinde “Fırtına 08” ve “Artvin Trabzonspor Taraftarlar Derneği” yazısı bulunan atkılara taraftarların yoğun ilgi gösterdiğini söyledi.

-Trabzonspor’a Hopa ve Kemalpaşa’da yoğun ilgi

Trabzonspor’un özellikle iç saha maçlarına taraftarlar götürdüklerini de kaydeden Sarayoğlu, “Artvin merkez ve ilçelerimizde bordo- mavi renklere gönül vermiş binlerce taraftarlarımız var. Bugün Hopa ve Kemalpaşa ilçelerinde taraftarlarımızla bir araya geldik. Sorun, talep ve isteklerini dinledik. Çok büyük bir ilgiyle karşılaştık. Trabzonspur’umuza olan sevgi seli bizleri çok mutlu etti. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Dernek olarak her zaman yanlarındayız. Ayrıca dernek olarak sevdamıza destek vermek amacıyla taraftarlarımızı maçlara götürüyoruz. Maçlara gitmek isteyen ve maddi durumu iyi olmayan taraftarlarımıza da elimizden geldiğinde yardımcı olmaya çalışıyoruz. Amacımız dünya devi Trabzonspor’umuzun her zaman yanında yer almak ve destek vermektir.” dedi.

Ziyaretlerin sonunda yönetim kurulu üyelerince derneğe katkıda bulunan esnaflara ve taraftarlara plaket ve atkı takdiminde bulunuldu. – Gökhan Özçelik