Artvin Orman Bölge Müdürlüğünde Temmuz Ayı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

tarafından
131
Artvin Orman Bölge Müdürlüğünde Temmuz Ayı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
Bu haber 256 kez okundu.

 

Bölge Müdürümüz Doç. Dr. Mimar Sinan Özkaya başkanlığında Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, Etüt Proje Başmühendisi ve İşletme Müdürlerinin katılımıyla Bölge Müdürlüğümüz sosyal tesislerinde değerlendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıda, 2023 yılı iş programları doğrultusunda yürütülen ormancılık faaliyetleri ile diğer çalışmalar hakkında durum tespit ve yılsonu hedeflerinin değerlendirilmesi yapıldı. Orman İşletme Müdürlerimiz sorumluluk sahalarında yürüttükleri ormancılık çalışmalarını sunum eşliğinde anlatarak, karşılaşılabilecek sorunların ön görülmesi ve alınacak tedbirler hakkında ilgili şube müdürleriyle istişarelerde bulundular.

Bölge Müdürümüz Doç. Dr. Mimar Sinan Özkaya, hava sıcaklıklarının artması ve yangın riskinin yüksek olması sebebiyle alınan tedbirlere uyuması ve nöbetçi amirlerin personeliyle birlikte teyakkuzda bulunması gerektiğini belirtti. Ayrıca 2023 yılı programlarının hiçbir aksaklığa sebebiyet verilmeden gerçekleştirilmesi ve belirtilen eksikliklerin en kısa sürede giderilmesi konularında tüm birimlere verdiği talimatlarla toplantı sona erdi. – AOBM