Artvin Milletvekili Balta’dan Trabzonspor taraftarına “Mutluluğa Kurşun Sıkma” Uyarısı

tarafından
684
Artvin Milletvekili Balta’dan Trabzonspor taraftarına “Mutluluğa Kurşun Sıkma” Uyarısı
Bu haber 1.211 kez okundu.

AK Parti Artvin Milletvekili Erkan Balta, Murgul ilçesinde belediye tarafından düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldiği Artvin Trabzonspor Taraftarlar Derneği Yönetimine şampiyonluk kutlamalarında “Mutluluğa Kurşun Sıkma” uyarısında bulundu.

İlçe halkının yoğun katılım gösterdiği iftarda konuşan Milletvekili Balta, “Murgul ilçemizde belediye tarafından düzenlenen iftarda vatandaşlarımızla oruç açmanın mutluluğunu hep birlikte yaşadık. Murgul’da böyle anlamlı bir geceyi yaşatan Murgul Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. İftara katılan vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, şimdiden yaklaşan Ramazan Bayramınızı kutluyorum.” dedi.

Trabzonspor’un şampiyonluğuna ramak kaldığını belirten Balta, “Artvin Trabzonspor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri de iftar yemeğine katılarak, şampiyonluk arifesinde ilçede yaşayan Trabzonspor taraftarlarıyla bir araya gelmelerinden dolayı kendilerini kutluyorum. Bölgemizin ve ülkemizin gururu olan Trabzonspor futbol takımı bu yıl takdire şayan bir şampiyonluk başarısına imza atıyor. Trabzonspor Kulübünü ve bordo mavili renklere gönül vermiş milyonlarca taraftarını tebrik ediyorum. Trabzonspor taraftarlarının sevincine ortak oluyorum. Bir Anadolu takımı olduğu için bölgemiz takımı olduğu içinde ayrıca tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.” dedi

Trabzonspor’un başarılarıyla dolu tarihinde Türk futbolunda bir çığır açtığını belirten Balta, “Uzun yıllar şampiyon olamamasına rağmen taraftarının her zaman büyük fedakarlıklarla destek verdiğini biliyorum. Artvin’de binlerce Trabzonspor taraftarı var. Şehri Trabzonspor bayraklarıyla süslediler. Şehirde büyük bir heyecan ve coşku var. Şampiyonluğa çok yaklaştı. Trabzonspor’a gönül verenleri kutluyorum.” diye konuştu.

-“Mutluluğa Kurşun Sıkma”

Milletvekili Balta, şampiyonluk kutlamaları için hazırlıkların yapıldığı Artvin’de, eğlencelerde kesinlikle silah kullanılmaması uyarısında bulundu.

-Şampiyonluk coşkusu konserle taçlandırılacak

Öte yandan Balta, Artvin Trabzonspor Taraftarlar Derneğince şampiyonluk kutlamaları kapsamında 28 Mayıs Cumartesi günü il merkezinde organize edeceği konsere her türlü desteği vereceğini söyledi.

Artvin Trabzonspor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Bora Mercan ise kendilerine destek veren Milletvekili Erkan Balta ile Murgul Belediye Başkanı Hasan Çavuş’a teşekkür ederek, üzerinde “Artvin Trabzonspor Sevdalıları” yazısı bulunan atkı hediye etti. – BÜLENT ATASERT