Artvin İŞKUR Öğrencilere Seminer Gerçekleştirdi

tarafından
587
Artvin İŞKUR Öğrencilere Seminer Gerçekleştirdi
Bu haber 1.138 kez okundu.

Artvin Çoruh Üniversitesi Hopa Meslek Yüksek Okulu öğrencilerine yönelik Öğr. Gör. Cavit Çolakoğlu koordinatörlüğünde Artvin İŞKUR İş Kulübü Lideri Kemal Aydemir tarafından “İş Kulübü Hizmetleri, İş Arama Teknikleri ve Mülakat” konulu seminer gerçekleştirildi.

İş Kulüpleri konusu kapsamında, iş hayatı konusunda farkındalık kazanma ve yöntem desteği vermek amacı ile yoğunlaştırılmış uygulamalı online ve yüz yüze eğitimlerden oluşan Hibrit yönteminin kullanıldığı eğitimlerin yüz yüze olanı, Artvin Çoruh Üniversitesi Hopa Meslek Yüksek Okulu öğrencilerine yönelik Öğr. Gör. Cavit Çolakoğlu koordinatörlüğünde Artvin İŞKUR İş Kulübü Lideri Kemal Aydemir tarafından “İş Kulübü Hizmetlerimiz, İş Arama Teknikleri ve Mülakat” konulu seminer gerçekleştirildi.

Seminerin içeriğinde, İş Kulüplerinin faaliyetleri,  Etkili iş görüşmesi ve mülakat teknikleri, kolaylaştırıcılık başlığı altında kişinin kendini tanıması ve SWOT analizi tekniği kullanılarak uygulamalı eğitim düzenlendi. – BÜLENT ATASERT / HAVVA ÖZÇELİK