Artvin İl Müftülüğünden “Huzur Dersleri” projesi

tarafından
48
Artvin İl Müftülüğünden “Huzur Dersleri” projesi
Bu haber 91 kez okundu.

 

Artvin İl Müftülüğü “Huzur Dersleri” projesi kapsamında Artvin’deki kurum amirlerinin eşlerine yönelik program düzenledi.

Aile ve Dini Rehberlik Bürosu (ADRB) tarafından Artvin Gençlik Merkezi İl Müdürlüğü Has odasında düzenlenen ilk program, Artvin İl Müftüsü Mesut Harmancı’nın eşi Nilüfer Harmancı’nın ev sahipliğinde gerçekleşti.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ın eşi Seher Erbaş tarafından 81 ilde icra edilmek amacıyla hazırlanan ve tanışıp kaynaşmak, birlik ve beraberliği tesis etmek amacıyla ülke genelinde sürdürülen “Huzur Dersleri” projesi kapsamında hanımlar düzenli olarak bir araya geliyor. Programlarda Diyanet İşleri Başkanlığı faaliyetleri tanıtılıyor, her ay farklı bir konu üzerinde hasbihal ediliyor.

Programa Artvin Valisi Cengiz Ünsal’ın eşi Yasemin Ünsal, İl Müftüsü Mesut Harmancı’nın eşi Nilüfer Harmancı, İl Müftü Yardımcısı Bahar Canset Dündar ile kurum amirlerinin eşleri katıldı.

Artvin İl Müftü Yardımcısı Dündar’ın yapmış olduğu sohbet ile gerçekleştirilen programda, katılımcılar “Huzur Dersleri” Programından duydukları memnuniyeti ifade ettiler. – Artvin İl Müftülüğü