Artvin Belediye Başkan Adayı Kocatepe, 1 Nisan’a Teknik Ekiple Geliyor

tarafından
16
Artvin Belediye Başkan Adayı Kocatepe, 1 Nisan’a Teknik Ekiple Geliyor
Bu haber 29 kez okundu.

 

Cumhur İttifakı Artvin Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocatepe, MHM proje ofisi ve proje mühelliflerini ziyaret etti.

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılan ziyarette Başkan Adayı Kocatepe, MHM proje ofisi ve proje mühellifleri ile bir araya gelmekten dolayı mutluluk duyduğunu ifade etti.

Kocatepe, toplantıda yaptığı konuşmasında, “Herkes gibi biz de desteklerinizi bekliyoruz.” diyerek “Futbolda bir tanımlama vardır. Derler ki; ‘Şampiyon olabilmek için bir atanın iyi olacak bir de tutanın.’  Belediyecilikte tutan muhasebecilerdir. Hesapları, her şeyi, kaleye gelecek golleri onlar tutar. Atan da mühendisler ve mimarlardır. Dolayısıyla siz aslında bu şehrin forvetlerisiniz. Önünüzün açıldığı, arkadan pas geldiği oranda da başarılı işler yaparsınız. Bunu biliyoruz. Biz de onun için bu seçime girerken bol miktarda atan aldık” ifadelerini kullandı.

“Bu şehri zor şartlarda imar etmeye çalışıyorsunuz.” diye belirten Kocatepe, toplantının devamında MHM proje ofisi ve proje mühelliflerinin taleplerini ve sorunlarını dinledi.

Kocatepe, “Bu konularda bize düşen bir şey varsa, Allah nasip ederde kazanırsak, bu toplantıları daha çok yaparız” dedi.

Toplantıya Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt, Makine Mühendisleri Oda Temsilcisi Şener Kaya, MHM proje ofisi ve proje mühellifleri katıldı. – Tahsin Atasert