Artvin 7 Martspor Kadın Hentbol Takımı sezonun ilk maçını  galibiyetle başladı

tarafından
41
Artvin 7 Martspor Kadın Hentbol Takımı sezonun ilk maçını  galibiyetle başladı
Bu haber 75 kez okundu.

 

Artvin 7 Martspor Kadın Hentbol Takımı sezonun ilk maçını galibiyetle başladı.

2023-2024 Sezonu THF Kadınlar 1. Ligi’nin ilk maçını 15 Ekim Pazar günü saat 13.00’de Artvin Çoruh Üniversitesi 15 Temmuz Spor Salonu’nda Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü ile oynadı.

Yeşil Melekler çekişmeli geçen müsabakayı kazanmasını bildi. Yeşil Melekler, müsabakanın ilk yarısında oynadığı güzel oyun sayesinde karşılaşmayı 33-31 kazandı.

Artvin 7 Martspor Kadın Hentbol Takımı Antrenörü Murat Ülker maç sonunda basın mensuplarına yaptığı açıklamada; “Bu çocuklara sahip çıkılması gerekiyor. Bakın ne güzel oynadılar, Artvin halkının bu çocukları desteklemesini istiyoruz. Bu çocuklara verilecek destek bizi şampiyon yapar, süper lige de çıkarız. Sezona galibiyetle başlamanın önemli olduğunu, sezona güzel bir karşılaşmayla başladık. Galibiyetle başlamak çok önemliydi ve kazanmasını bildik. Daha sezonun başındayız ve oyunumuzu bundan daha da iyi olacak. 5 sezondur birinci ligdeyiz ve oyuncularımız çok deneyimli birbirini tanıyor. Biz istiyoruz Artvin’in çocukları kazansın iyi yerlere gelsin Artvin bir spor kenti olsun” diye açıklamalarda bulundu. – Tahsin Atasert